Internet

Stvarno ne znam gdje da postavim ovo. Uglavnom, zanima me sta vi znate o ovome, i da li doista radi… jos nesto, da li bi radilo i u BiH?

Besplatni Internet - Bilo Gdje i Bilo Kada!!

Kartica koju spojite na Vas Laptop ili Desktop racunalo

i surfate BESPLATNO bilo gdje i bilo kada !!

Vrlo jednostavna upotreba i prilozene upute na hrvatskome

cine ju vrlo jednostavnom za koristenje !!!

Brzine u idealnome slucaju do 10 mbps !!

A u prosjeku oko 3-4 mbps

Cijena: 450kn

!!! SALJEM PO CIJELOJ RH !!!

!!! I NA OTOKE !!!

Placanje: Pouzecem (Postar Vam donese paket, vi njemu novce a on vama paket)

Dostava u roku 1-3 radna dana!!!

Kontakt na mobitel !!

Mobitel: 091 171 41 39

Meni miriši na navlakušu gornju.

Hvala ti sto si podjelio svoje misljenje. Meni je zvucalo nemoguce, ali bi valjalo kad bi bila istina :slight_smile: jer sam stalno na putu, pa bi mi odlicno doslo.

Molim da i drugi ostave svoje misljenje po ovom pitanju.

http://www.bug.hr/forum/topic/ostalo/besplatni-internet-bilo-gdje-bilo-kada/68326.aspx

"Zvao ja malo da vidim šta lik priča…

dakle antena od cca 6 dBa, spojena na wlan karticu (USB) koja ima pojačalo u sebi.

I naravno najbitniij dio paketa…software.

I ono što je vrlo bitno kaže da software podržava baš tu karticu a ne bilo koju drugu.

Isto tako kaže i ovo: kombinacija te 6dBa antene i pojačala na kartici čine tu antenu jačim od bilo koje druge na tražištu.

Što se tiče samog spajanja: instaliraš to na komp pokreneš program i nakon 10ak minuta is spojen i tako svaki put kada promijeniš lokaciju…

Na pitanje jel to upadanje u tuđe mreže odgovor je bio: ne znam ja čija je mreža, jel tuđa ili ne…

Na pitanje a šta di jednostavno nema wlan mreža…odgovoro je bio da toga nema samo na najzabitijim selima, svako normalno mjesto je krcato mrežama.

hehe, pogotovo kad imaš 6dba antenu i usb karticu sa pojačalom…"

Problem je u tome sto ti kada platis postaru, nema nazad, a sta je u paketu… niko ne zna.
EDIT: Isto tako me zanima, da li on probija i wireless koji je zasticen passwordima?

Tako sam ja jednom naručio dvd-ove s neta od 10 kom. valjalo 6 a ona četri u smeće

[quote=“Milito”]"Zvao ja malo da vidim šta lik priča…

dakle antena od cca 6 dBa, spojena na wlan karticu (USB) koja ima pojačalo u sebi.

I naravno najbitniij dio paketa…software.

I ono što je vrlo bitno kaže da software podržava baš tu karticu a ne bilo koju drugu.

Isto tako kaže i ovo: kombinacija te 6dBa antene i pojačala na kartici čine tu antenu jačim od bilo koje druge na tražištu.

Što se tiče samog spajanja: instaliraš to na komp pokreneš program i nakon 10ak minuta is spojen i tako svaki put kada promijeniš lokaciju…

Na pitanje jel to upadanje u tuđe mreže odgovor je bio: ne znam ja čija je mreža, jel tuđa ili ne…

Na pitanje a šta di jednostavno nema wlan mreža…odgovoro je bio da toga nema samo na najzabitijim selima, svako normalno mjesto je krcato mrežama.

hehe, pogotovo kad imaš 6dba antenu i usb karticu sa pojačalom…"

Problem je u tome sto ti kada platis postaru, nema nazad, a sta je u paketu… niko ne zna.
EDIT: Isto tako me zanima, da li on probija i wireless koji je zasticen passwordima?[/quote]

mislim da ti nije rekao najvažniju stvar, cd je bootabilni linux sa predistaliranim softwareom, i istina je da će za 10 minuta biti spojen na nečiji wlan. bez obzira na zaštitu. imam taj cd ali nije mi palo napamet da to koristim. ne nasjedajte na to, pogotovo ako biste platili.

i ne pitajte me da vam dam taj cd, ne želim biti odgovoran za takve stvari.

Zasto da ne nasjednemo ako ce da radi :P?

hahahahaahahahah LOL

[quote=“d00m”]mislim da ti nije rekao najvažniju stvar, cd je bootabilni linux sa predistaliranim softwareom, i istina je da će za 10 minuta biti spojen na nečiji wlan. bez obzira na zaštitu. imam taj cd ali nije mi palo napamet da to koristim. ne nasjedajte na to, pogotovo ako biste platili.

i ne pitajte me da vam dam taj cd, ne želim biti odgovoran za takve stvari.[/quote]

Jel se distribucija možda zove Back Track 3.0?

http://www.backtrack-linux.org/

[quote=“CreatifCode”]Jel se distribucija možda zove Back Track 3.0?

http://www.backtrack-linux.org/
[/quote]

Ne. Dosta o tome. :grrrr::grrrr::grrrr:

Interesantno, hvala :D.

Čemu to? Nije valjda da ti se neko priheftao na mrežu?

Nije se meni nitko priključio ja imam cable na žicu :slight_smile: ipak sam ja stara kost, ne vjerujem ovome što putuje zrakom.

Hehe, ma i u mene je na kabal, ali volio bih imati tu stvar kad sam u putu samo da udjem i provjerim ovako par stvari. Ne bih skidao nista i tako opterecavao druge korisnike.

Uh, vi kazete za 10min to SAMO “uhaka”, a ustvari na youtube raja stavlja proces kako da se provali - patnja ziva, a isto ne znam radi li preko Windows XP-a.

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja