Investiram u start-up projekte!

Zainteresiran sam investirati u stat-up komercijalne projekte (preferiram online, no nije uvjet).

Ukoliko imate ideju za start-up projekt a za realizaciju vam je potreban financijski suport ili ste projekt već pokrenuli a za daljnji razvoj i osvajanje tržišta vam je potrebna investicija, javite mi se na PM ili kontakt mobitel 0958854543

Molim da mi se jave samo ozbiljni ljudi s realnim poslovnim planovima i koji u potpunosti znaju što žele napraviti sa svojim projektom/idejom.

Ja imam dosta iskustva u business developmentu, prodaji i marketingu pa i se i s te strane može očekivati moja podrška.

Isto tako, molim vas da mi ne šaljete mailove tipa “ideju ne mogu opisati jer se bojim da mi je ne ukradete i sl.” jer sigurno znate da je ideja jedno a realizacija nešto sasvim drugo.

Svaki prijedlog bi morao sadržavati osnovne elemente, kao što su:

• kratki opis ideje-koncept

• ciljano tržište

• konkurencija

• konkurentske prednosti

• koji problem rješavate

• prodajni kanali

• potrebna ulaganja (specificirati na što se odnose potrebna ulaganja)

• trenutačni status projekta

• očekivani povrat investicije

• monetizacija - na koji način planirate ostvarivati prihode i kolika su očekivanja

• ostalo…

Hvala

Evo online prezentacije projekta OP.

OP team se već povećeva neko vrijeme, a svi su i dalje pozvani koji prepoznaju potencijal ovakvog projekta. Za ozbiljnije investicije je moguće napraviti poseban dogovor, za manje investicije je tu već postojeći sistem ulaganja koji je prezentiran ovdje:
http://oglasnikprijevoza.com/op-prezentacija.php

Inače OP ima još puno prostora za usavršavanje, samo trenutno malo hvatamo korak s vremenom…

Dobio sam dvije ponude koje su do u detalje razrađene i javit cu se ljudima kako bi pokušali napraviti suradnju

Primio sam i preko 50 poruka za takve banalne stvari i za nove Facebook društvene mreže Itd zato molim samo ozbiljne a ne neke gluposti da mi šaljete

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Profit Monkey