iPad Air se ne puni

Pozdrav.

Imam iPad Air (prva generacija) i iz nekog razloga nece da se puni - jednostavno nista se ne desi kada ga spojim na punjac (do punjaca nije).

U raznim mobil servisima su mi rekli, kako se tesko otvara i vecina je odbila da ga uzme.Jedni su uzeli, i navodno ga otvorili (mada sumnjam), i rekli kao da utor za punjene izgleda sasvim ok.

iPad je radio bez problema, sve do momenta dok se baterija nije ispraznila :smiley:

Neka preporuka za servis u BiH (ZE-DO Kanton ili Tuzla i okolina) ? Ostali hintovi, sta bi moglo biti su dobro dosli :slight_smile:

hheheehhehe paša moj nema kod nas servisera u bih :smiley:

Ja htc 828 prosle godine na servis odnio gasio se bateriju trebalo zamjeniti lik mi vraca nakon mjesec dana kaze nije do baterije. gledam one plastikice naprijed nisu ni skinute niti ima tragova skidanja reko paša moj znaš ti ovo otvoriti on gleda u mene i ja mu tu otvorim tek onda ubaci bateriju.
PS: Ne ■■■■■ ni tačku ni zarez može mi se :stuck_out_tongue:

Ma to sam i ja primjetio, da nije uopste otvoreno, ali eto nisam iskreno ni ocekivao da ga poprave.

Ne mislim davati uopste neku veliku lovu na popravak, jer se radi o relativno starom iPadu.

Nisam kritičan inače, ali što sam danas muke vidio sa novim iPhone X to je za ne povjerovati. Dakle, imam iPhone 7+ , MacBook Pro i novi iPhone X na koji trebam prebaciti podatke sa 7+.

3 sata posla, muke i nauke. Da bi na kraju radio novi ID samo da pokrenem iPhone X , da sutra probam nekako prebaciti podatke sa 7+.

Iskreno ovo mi je jedini problem koji mi se dogodio sa nekim Apple device-om.Mada nisam u nekom cudu, jer je iPad Air 1, prilicno stara stvar, mislim da je izbacen kad i iPhone 5.