iPhone 6 Plus baterija

Pozdrav svima,
Zanima me da li neko zna koliko moze izdrzati baterija na iPhone 6Plus 64GB sa zdravljem 72% i normalnim koristenjem?
Hvala unaprijed na odgovorima

Mislim da nećeš biti skroz zadovoljan. Ako već kupuješ polovan iPhone, odnesi/pošalji ga u ovlašteni Apple servis da ti ugrade novu originalnu bateriju. Evo ti link sa cijenama jer predpostavljam da si iz Bosne:

Bježi od Applea, pogotovo od tih starijih modela. Rađe kupi novi Huawei za tu cijenu…

1 Like

Trajat ce ti mozda 6-7 sati, ja sam skoro mjenjao iphone 6 16gb i doplatio za novi xs gold najvise zbog memorije ali i baterije mada nju mozes zamjenit za 20 Eur … iskreno xs ne vrijedi ovih para i sad sam se licno uvijerio u youtube recenzije. Build kvalitet je top ali da imas neke opcije sto nisam imao na 6ici nemas. Jedino face ID i brz je telefon ali se ne primjeti toliko ako ne igras igrice. Nekoliko put sam gledao i probao telefon u prodavnicama prije nego sto sam kupio i opet mi sad djeluje veliko i ne mogu uglove dokucit jednom rukom. Meni je malo zao sto nisam uzeo Iphone 8 sa vise Gb prostora i duplo jeftiniji od ovog modela… Ako volis i hoces iOS kupi iphone ja licno ne bi nikad vise mjenjao za android, ali ako trazis tehnicke specifikacije onda imas i boljih opcija…

Ma nisu mi bitne specifikacije toliko,nego ga kupujem zato sto sam imao iphone 4 prije 5-6 god i on je bio brzi od androida koji imam sad,nije nikada zastekao,zato se vracam na iphone a i zbog kamera iskreno