Irska banka - 100 kuna

dobio sam poziv od banke da moram im hitno platiti 100 kn koje potražuje irska banka.

naime, sa adsensom se bavim 4 godine, a zadnje 2 godine primam skoro redovito po 100$-350$ mjesečno.
uvijek je sve bilo u redu i nikakvih problema oko isplate.

jedino što sam zadnje učinio je promijenio isplatu iz dolara u eurima, tako da je došla manja kuverta sa manjim čekom iz irske.

platio sam im 100 kn, a šta ću. nemožeš se sa vragom bosti.
jeli bilo još kome ovaj slučaj? moram li opet ovo očekivati u budućnosti?

hvala.

Za sta su potraživali tih 100 kn?

To je bas cudno. Obicno ti uzmu neku proviziju kod ceka ali ovo jos zaista nisam cuo. Moj savjet ti je da prijedjes na “WU Quick Cash” nacin isplate i nema vise irskih banaka niti bilo kakve provizije. Sto se ovih 100 kn tice, zaboravi sto prije i kreni dalje.

za unovčeni ček iz 12.06. - 75 eura

i sad sam u srpnju unovčio ček, neće mi valjda opet uzet 100 kn?

vratio sam opet na staro, na dolare.

“WU Quick Cash”, isplata sutradan poslije obavijesti na control panelu :wokmen:

To je vjerojatno trosak inkasa, ništa neobično. U budućnosti možeš opet očekivati isto, to je normalna procedura kod unovčavanja inozemnog checka. Samo je čudno da te naknadno zovu, obično to oduzmu od vrijednosti checka, kako je webopth rekao. Vjerojatno se ovdje radi o neiskustvu službenika u banci.

[quote=“MM88”]

vratio sam opet na staro, na dolare.[/quote]

kako si to uspio?

imaš pod “Payment Details”.

prebacio sam se na “WU Quick Cash”.

hvala svima na odgovorima.

al ne mož se nikako vratiti na dolare.

i sad preko WU će ti dolaziti u eurima, a isplatit će ti u kunama.

meni irska banka uze 60 eur i sta sad

mozda to ima veze s ovim

https://www.google.com/adsense/support/bin/answer.py?answer=64176&cbid=1a7upxjshn9oh&src=cb&lev=%20answer

Moram li platiti PDV?Dijeli Ispis
Ovisno o ugovornoj pravnoj osobi korisničkog računa i o tome gdje se nalazite, možda ćete Googleu morati naplaćivati PDV.
Kako da pronađem svoju ugovornu pravnu osobu?

Moja ugovorna pravna osoba je Google Inc. ili Shanghai Gou Xun Advertising Co., Ltd, (“SGX”)

Moja ugovorna pravna osoba je Google Ireland

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja