Isključivanje postova na WP naslovnici

Trebale bi mi neke upute ili plugin kako u wordpressu isključit prikazivanje postova iz određene kategorije na naslovnici, dakle kategoriju koju isključim da se na naslovnici NE prikazuje,
tražio sam nekoliko plugina ali nemogu nesto normalno nac a i vise bi volio da mogu to rijesit bez plugina ako nije prekomplicirano.

Ultimate Category Excluder

jos jedan plugin :S
a ima neki kod koju se ubacuje u index.php ali sam to vidio samo za 2.x verzije wordpressa, jel nema nesto za 3.5.1 ?

trebaš naći fajl od početne.

obično je to u folderu teme (wp-content/themes/ime-teme/) home.php

u njemu nađi gdje je Loop
ako ne znaš što je The Loop, traži u guglu “wordpress the loop”
(petlja koja izlistava postove)

moraš joj negdje u argumente staviti nešto tipa (napamet) $cat=-8
8 bi bio ID kategorije koju ne želiš da prikazuje
taj ID ćeš saznati na popisu kategorija u admin dashboardu, kada mišem dođeš iznad imena, pogledaj u linku koji je ID

Riješio sam, zahvaljujem na pomoči :slight_smile:

Svi mi nešto zahvaljuju, a ja sam još uvijek na jednom zelenom kvadratiću, na putu da postanem poznat :slight_smile:

Evo ja sam ti kliknuo :slight_smile:

Znam kako ti je. Ni meni nitko ne klika :cmolj:

Odgovor zaslužuje pohvalu, i kliknuo sam ti na reputaciju.
Moja reputacijska snaga je 22, i sa ta 22 boda odmah bi dobio drugu kockicu, ali:
“You must spread some Reputation around before giving it to dev_masta again.” :neznam:

Nema veze, drago mi je da mogu pomoći, hvala dečki - bitno da sam na pravom putu :wink:

Nisi, ti si na putu da postaneš poznat, to je ipak “uber jazavac” status koji ti daje moralnu utjehu :stuck_out_tongue:

Copyright © 2022 WM Forum - AboutContact