TransferWise iskustva?

Da li si možda otvorio i povezao transferwise sa PP?

Nisam. Odustao sam od ovog servisa jer još ne nude karticu za BiH

A jesi li našao koji?

Nisam. Imam payoneer ali nisam našao nekoga da je zgodno naplatiti na payoneer.

Ostao sam na PayPal , za sada. Mislim da transferwise radi na tome da bih dobije opciju kartice. Prijavio sam se na email, pa čekam ako bude nešto po tom pitanju.

Ako bude moglo javi. Ako i ja šta saznam javiću ti. Mada sam maloprije pročitao da sad PP pravi problema sa uvezivanjem sa transferwise. Pišu da je razlog zarada PP (više im ostaje) što je i logično :grin:. E sad da li je to za nove ili će i one koji su uvezali zakačiti to samo u PP znaju.

1 Like

Ja nisam ni mislio uvezati PayPal sa transferwise. Samo hoću da na svoj transferwise uzmem karticu. Da ga koristim bez dodatnih servisa za plaćanje .

Razumeo sam te to, pisao si gore. Mada ne vidim zašto ne bi i vezao sa PP ako može i zašto PP plaćati više za kurs i sl.? :blush:

Ja mislim da sam sve moguce slicne servise dosad koristio dok nisu tako zavrsili s paypalom. Kad ih skroz zabrane ja trazim dalje, nadam se da nece i transferwise. Imaju tako malu proviziju da je to nevjerojatno :grin:

To je sve OK, ali džabe kad transferwise ne daje karticu za BiH.

Opametili su se u TW. Ponovo prepoznaju moj Tomato mob.

Hello Davor,

We’re writing to let you know that from 06th May there will be a small fee of 45 HRK to order a TransferWise debit card.

We want to make sure you have time to order a free card if you want one - so if you order before 06th May you won’t be charged.

1 Like

Druze može se dobiti transferwise kartica u Bosni, ja sam je dobio i koristim to

Možeš li mi opisati kako :grin:. Ja probao, ali nemože, samo raćun možeš otvoriti.
Ako hoćeš pošalji na pp objašnjenje.
Hvala.

Kako ste dobili karticu transferwise u Bosni? I mene isto zanima. Možete li napisati.

Isto ko i paypal kad im dune ugasice vam account i ukrasti pare…

Neće druže vjeruj, što ste toga tiče pošteni su jer imali smo slučajeva da isključe account ali traže podatke da prebace novac i sve bude riješeno u 2,3 dana max i opet možeš napraviti račun, ja ih koristim uglavnom, mada ima puno bolja opcija od transferwise

Pozdrav,

jesam li ja samo noob da prvi puta čujem za transferwise, ili to i nije baš poznat servis na našem području? :slight_smile:

Jel se netko koristi time? Iskustva?

ev ja od nedavno isto koristim i fakat brzinski sjedne a naknade su daleko manje…

1 Like

Probao ga koristiti da ga povežem s paypalom. Nemaju virtualnu karticu nego trebaš uzeti fizičku, daju mastercard pa ne možeš povezati s paypalom. Možeš napraviti bankovni račun i dodati ga u paypal, tak bi trebali onda novci sjesti u roku od par dana i nema provizije, ali meni nije radilo nego su mi novci vraćeni na paypal. Tak da mi je za povezivanje s paypalom bolji revolut, a ove transfere nisam isprobavao tak da za to ne mogu komentirati.

Imam bussiness acc i na njega mi sjedaju novci dva puta mjesečno. Nudi najbolji tečaj i naplaćuju relativno malen fee. Novci sjedaju kroz 1-8 sati na TW, a kad povlačiš na svoj račun treba manje od 24 sata. Obično bude kroz 12 sati nakon povlačenja. Za poslovanje sa “treće zemlje” kao npr. USA, jednostavno nema bolje. Dobiješ i MasterCard karticu koju možeš koristiti.

P.S. moraš ga prijaviti u poreznu kao račun firme.

1 Like