Islamska društvena mreža

lakše bi ti bilo da napišeš da allah ne preporuča korištenje internet explorera :smije:

A što se tiče Tita :zub:, umro je kao musliman, a vrijeme prije smrti je provodio uglavnom čitajući Kur’an. Zbog toga mnogi smatraju da nije dozvolio da se na njegov grob postavlja petokraka, nego samo ime i prezime, datum rođenja i smrti što je običaj kod muslimana.

Nismo se tako dogovorili

sad sam i ja pogledao na IE 8 i IE 9 sve se raspada od login podataka pa do footera

lijepo izgleda…

2 greške koje mi bodu oči…logo u headeru i logo u footeru nisu isti i daj na google oglase stavi neki drugi font ovaj times new roman ni neprijatelju ne bi poželio :slight_smile:

Upravo radim na novom logu, pa kad bude gotov naravno bit će isti i onaj footeru. Font sigurno neće biti times new roman. Hvala PeGO

pristojan sajt

cms + forum po momo ukusu :slight_smile: (moja dobitna kombinacija), koliko vidim joomla 2.5? Sve na svom mjestu, možda Kunenu s bojama dotjerati da se uklopi sa sajtom. Jedino nisam sigauran u stabilnost kunene kod opterećenja sa većim brojem posjetitelja, no vjerujem da u ovoj novoj verziji uglavnom sve mora dobro šljakati.
Nova kunena ima mogućnost promjene boja u svom konfiguracijskom dijelu.