Ispisuje uvjek isti id

[php]<?php
include(“header.php”);
?>

<?php include ("admin/config.inc.php"); $dbResult = mysql_query("select * from pages where id='$id'"); $prow=mysql_fetch_object($dbResult); ?>

Why ecode

Suspendisse tellus. Ut imperdiet eros id tortor. Phasellus dignissim

ligula at enim. Donec dictum, sem et dictum vehicula, sapien leo viverra

<? echo "$prow->page_title"?>

Rezultati se automatski mjenjaju ne osvježavajte stranicu

<? echo "$prow->page_content"?>

• condimentum
  • neque varius risus magna

Fusce mauris neque, tempor ut, (imperdiet ut), auctor a, nuncut rhoncusconm vulputate magna. Fusce pede libero, malesuada non, condimentum eget, rutm nec, dolor donec aliquam elit a pede

Read More

<?php include("footer.php"); ?>[/php]

imam 20 dinamički stranica ručno ih postavljam za ispis u menu

Na današnji dan

Uvjek mi ispisuje id 1 prvu stranicu bez obzira na koji id ukucao

a kako preuzimaš id iz linka?

vidim koji je id i dodam

nesvaćam zar mi nebi trebalo ispisivati id koji ja izaberem

Htio bih pomoći ali fakat ne razumijem ni problem, ni kod koji si postao, ni koji link ti je u igir niti išta. Tvoji problemi i postovi su toliko zbrkani i smučkani da vjerujem da ih niti ti nakon dva tjedna ne razumiješ. :slight_smile:

baš sam si dao truda da objasnim i sve sam prikazao od koda skripte koja bi terebala prikazivai dinamičku do menu-a.
samo mi netko treba reći di sam pogriješio

[quote=""]

Na današnji dan

[/quote] koja funkcija ti ovo ispisuje, jer u gornjem kodu kojeg si postavio nigdje se ne vidi ni whlie ni foreach loop za prikazivanje toga, a sveg mi ne vidim ni fukciju koja bi to mogla obavljati. daj funkciju koja ti generira gornje linkove.

nikakva funkcija to ne ispisuje to bi trebao biti link u menu k stranici koji ručno dodajem

to je Slashdot Menu koji sam našao na dynamicdrive

na samome početku posta je

zar nebi to trebalo biti to jer meni netreba prikaz po id ili imenu ili sličnu nečemu.
mislim da je i where id=’$id višak

Moraš preuzeti varijablu id iz linka znači:

[php]
$id = (isset($_GET[‘id’])) ? mysql_real_escape_string($_GET[‘id’]) : false;
[/php]

ok sada mi uredno ispisuje Hvala

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja