Isplata od etargeta

Kad smo kod etargeta
jeste li dobili uplatu za zaradu iz 5mj?

Prema pravilima koja su sami donjeli su bili duzni uplatiti do 30.6 (ako je iznos vec od 250kn)

razumijem da je tesko pribaviti lovu, ali netko je njima uplatio unaprijed za sve te prikazane oglase, sa ovim odugovlacenjem samo rezu granu na kojoj sjede: odvlace webmastere koji prikazuju njihove oglase

Ne brini se ti rade oni, samo više paze na velike, tportal, index… :slight_smile:

Evo, sjela lova danas

Sad kada sam siguran da jos nisu pali u krizu, mogu ih testirati i na drugom sajtu :slight_smile:

http://hr.test-iq.com/#114704

Kako podići novce s etargeta, pod opcije imam samo “Prebacivanje salda na korisnički račun oglašivača”

Još od lipnja pod Provizije imam Spremno za isplatu xxxxxxxxxxx Kn, a kod nji piše da isplate čim pređe iznos 250kn u roku 30dana

[quote=“Mulder”]Kako podići novce s etargeta, pod opcije imam samo “Prebacivanje salda na korisnički račun oglašivača”

Još od lipnja pod Provizije imam Spremno za isplatu xxxxxxxxxxx Kn, a kod nji piše da isplate čim pređe iznos 250kn u roku 30dana[/quote]

Jesi upisao SVE svoje podatke? (Naziv banke i SWIFT kod, Broj računa… i ostalo)

Kako target stoji s isplatama privatnim osobama ?
kada sam ih zadnji put koristio jos sam imo student ugovor. kakva je sada situacija ?

je sve sa * je upisano…

Onda kontaktiraj Mareka :smiley:

[quote=“Dži”]Kako target stoji s isplatama privatnim osobama ?
kada sam ih zadnji put koristio jos sam imo student ugovor. kakva je sada situacija ?[/quote]

meni danas sjela prva uplata kao fizičkoj osobi, na tekući račun.

Dali se ikome isplati etarget? ja sam ga drzao par tjedana i imao naizmjenicno sa googleovim, isti tekst i sve i totalna razlika etarget nista klikova google standarno nesto, dali etarget ima lose oglase ili sto ne znam ali sam odustao od njega, mozda je i neka fora gdje ljudi klikaju oni naplate klikove ali ne registriraju klikove jer mi je nevjerovatno da nije bilo nista klikova.

Jeli tko probao raditi neku statistiku i gledao koliko ljudi odu sa sitea preko reklama a koliko je klikova registrirano i dali se podudaraju?

Molio bih sve ovdje prisutne korisnike etargeta da mi odgovore

• je li im preko ljeta kasnila isplata od etargeta
  • je li to u međuvremenu dovedeno u red (tj. za koji su vam zadnji mjesec platili)
  • u koju skupinu se ubraja vaš site s obzirom na veličinu?

Hvala, pitam zbog potreba članka.

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja