Isplata sa fb ia

zanima me kad ce isplata na fb ia i da li moram imati min 100$

2 Likeova

Imaš gore search, hrpu tema o IA, milijun puta se spomenulo kad je isplata i prag isplate, koristite malo search…

Ali haj da ti odgovorim, isplata je oko 20. u mjesecu a prag za isplatu je 100$ …

3 Likeova

Koristite polje Pretraga na ovom forumu… imate bar 4-5 započetih razgovora na tu istu Temu!

1 Like

Otvorio sam račun u banci samo zbog Instant articlesa, dodao sve podatke uredno i danas vidim ovo. Je li znako u čemu je problem, poslao sam im tickete, ali ko zna kad će odgovoriti na njih.

I da, tražio sam striktno račun koji odobrava uplate iz inostranstva.

Jesi li otvorio devizni racun u dolarima? Koja banka je u pitanju?

Jwl si poslao identifikacijske podatke, sliku osobne ili kaj vec? Pogledaj mail, mozda su ti poslali zasto je odbijeno

Nisu mi poslali nikakav mejl, a onoj radnici u banci sam naglasio da mi treba račun za inostrane/internet uplate, nakon čega mi je ona preporučila neku njihovu opciju… Raiffeisen je banka

Btw, nisam slao slike identifikacijskog dokumenta, gdje se uopste nalazi ta opcija?

Vjerojatno je tu greška. Inače, 99% službenica na šalteru poistovjećuje ino uplate sa online plaćanjem.
Koju karticu/račun si dobio?

Hvala … negde sam procitao da je 16 pa to me buni .

Pa bilo je slučajeva kad bude 16. , npr. u decembru je bila isplata 18. ali je zato prošli mjesec bila 22. …zavisi kako se kad zadesi, ali gledaju oni uvijek da isplate prije adsensa, a to je prije 22…

1 Like

Nisam još podigao karticu u banci, tako da ne znam koja je tačno.

Kakva je opcija da stavim isplatu na paypal, koji je već povezan sa Audience networkom kao drugi način isplate.

Međutim, taj paypal je verifikovan na drugu karticu koja je ugašena. Zna li neko kakav je proces sada da dodam na taj paypal ovu novu karticu, te ukoliko uspijem dobiti novac sa Facebooka na account, koliko bi čekao da sredstva budu raspoloživa za isplatu.

Jeste da se ne radi o velikom iznosu, ali ovo je zarada za 10 dana januara kada sam i počeo raditi sa IA. Tako da bi mjesečno mogao zarađivati finu svotu za uslove u kojim živim, međutim, jednostavno me previše demotivišu sve ove komplikacije. Prije tri dana sam dobio ono obavještenje da sam banovan sa IA, pošaljem tri ticketa, dobijem tri automatska odgovora kako ne mogu ništa učiniti povodom toga, i nakon pola dana proradi samo od sebe (bug je bio u pitanju). Nastavim raditi kad jutros ponovo iznenađenje, ponovo piše da sam izgubio pristup. Sada sam opet poslao par istih ticketa i čekam da vidim šta će se desiti, uz nadu da je opet bug, a i ne vidim zašto ne bi bio kad nisam postavljao nikakav zabranjen kontent, a i nemam onih crvenih “kvačica” kada uđem u “Production articles”.

Samo dodas novu karticu i verifikujes kod. Posao od 5 minuta, ako imas pristup putem mobilnog. Ali cisto sumnjam da ti je ovdje problem do racuna.

Da li postoji neki drugi način da ih kontaktiram osim onog glupog ticketa

Kada kontaktiraš podršku odgovorit će ti u roku 2-3 dana, malo strpljenja :wink:

Da li isplata ide automatski 20-tog?

Prošla su već tri dana

Nece ti nikad odgovoriti, pisao sam im milion puta.

E ne znam šta da radim, bukvalno na guglu nemam nikakvih rezulta za pojam “payment rejection”

Ko hoce neka odgovori … Tvoj mi odgovor i ne treba pozz

haha vidi kindera, naseg “novog clana” hehehe

Nego @Cpr pokusaj preko PayPal-a, ali opet mislim da nije problem u payment opciji.