Isplati li se investirati novac i vrijeme u Facebook stranice i grupe?!

Da nadodam, imam 15 FB stranica, od manjih sa 20-30k fanova do velikih sa skoro 300k fanova. Ova od 40k fanova donosi otprilike 80+% zarade. Znači ova sa 40k fanova donese više para nego sve ostale (milion+ fanova) zajedno. Nebitno šta god da objavim, na ovoj ide kao ludo, dok na drugim nešto skroz malo klikova.

1 Like

Hajde molim te privatno ili javno okači nam link svog sajta.

Ma cini ti se, vjerovatno si i ti ubacio sve preko inspect element da se pohvalis :smiley:

Hoces i jmbg il broj kartice?

2 Likeova

To i retard može shvatiti s obzirom da sam i smajlić upisao :slight_smile:

Samo mi link sajta proslijedi da vidim samo ima li posjetu o kojoj ti govoriš ukoliko ima ja se gasim sa ovog foruma ma kakvog foruma gasim se sa interneta do kraja života.

…hence the :inspect element" comment :slight_smile:

Evo ti live screenshot za zadnji mejsec bez s adsensa bez sajtova…pa ako mislis da bi ja sad na brzinu sve sredio da se “pohvalim” na forumu jer tebi djeluje nerealno da neko tuce pare, e onda nemam rijeci.

Ima tu jos dole sitnih sajtova, al eto mozes gledat malo pa ganjat ove prosjeke da se vidi dal se poklapaju, il sam sve uspio na vrijeme nastelovat :smiley: :smiley: :smiley:

2 Likeova

Ako mogu ja da pripomognem. :smiley:

Da ovako nastavi do penzije ne bi se žalio.

2 Likeova

Ne treba do penzije, da hoce makar jos 5 godina :smiley:

3 Likeova

Para je tvoja, meni se neda prebaciti preko 800 online već neko vrijeme. :smiley:

2 Likeova

Ostajem pri svome :wink: pošalji link u invox , te stavi

< p> Zdenga down< /p >

u footer i gasim se :wink:

Što je najjače, tih 2000+ online ljudi gura hosting koji košta 10 eura mjesečno. :smiley:

2 Likeova

Evo sve letim. Svi lazemo samo da se tebi pohvalimo :smiley:

Evo jedna lagana oklada- imaju adnow ovu svoju za promociju… mislim da je ta ista i meni menadzer na nalogu. Adnow mi je isplatio u zadnjih 5 mjeseci preko 20,000$. Evo dole slika isplata:

Sta mislis da pitamu Jovanu da potvrdi da li su isplate legitimne ili ne :smiley: Ako kaze da nisu ja dam 1000e na budihuman.rs, ako nisi, ti platis 100e. Posteno? :smiley:

Native media je na losijim pozicijama, al ima i tu nekih para:

A izgleda da odgovara i njima:

Hosting je sad 30e, je onaj od 20e nije mogao izgurati 3000 ljudi :smiley:

2 Likeova

Jeste, sjećam se da je bilo problema oko preopterećenosti procesora…

Usput da pohvalim Coolicehost - najjači hosting na planeti. :smiley:

1 Like

MOTAJ KABLOVE MOMENTALNO !!!

Ovo je moja zarada od adnowa a imao sam ih samo u dnu članka msn 4 reklame…
sve to sa stranisom od 30k lajkova… od 15.4. me fb sje*bo pa me više ne gura, ali sad pred crni petak idem malo stisnuti gasa raznim kampanjama možda zaletim i novu stranicu…
(VELIKA NAPOMENA - ja nisam ono što je @simeon c/p ovih domaćih vijesti i bomba naslova nego stručna niša, skoro sve su strani članci prevedeni na ‘naški’)

2 Likeova

Ja mislim da si ti tu usao i sa inspect element lazirao te brojke da bi lazirao zaradu na adnow :smiley: Ajd objavi sajt ovdje javno da dokazes Zdengi da imas posjete :smiley:

Daj ljudi spustite tenziju. Meni je baš drago da vidim uspešne ljude koji zaradjuju ovako lepo zahvaljujući Facebooku i svom znanju.

@Zdenga meni Facebook zadnjih par meseci gura stranicu od 60k samo od nje imam 3000€. A imam ukupno oko 2M fanova, ima i tamo klikova ali ova od 60k se baš lepo izdvaja. Dakle, sve je moguće. :blush:

4 Likeova

Nema tu nekog znanja, to je otprilike 95% sreća (da zakerberg malo pogura stranice) i 5% znanje. :smiley:

1 Like

Imam vec broj fb stranica aktivne sad ne radim nista…htio bih rentati ozbiljnim portalima

1 Like

Ja sam u jednom trenutku pomislio da na ove ostale FB stranice (koje imaju najmanje milion fanova više) ne postavljam linkove, jer ova od 40k fanova donosi skoro svu zaradu, al ajd reko neka ide i na njih, nije mi problem zakazati stare linkove…

Negdje od 2017. svaki mjesec ili svaki drugi mjesec pripremim linkove za zakazivanje (za mjesec ili dva unaprijed da imam) i to zakazujem jednom sedmično za 7 dana unaprijed na sve stranice osim te od 40k…

Imam otprilike članaka dovoljno (za zakazivanje objava) za 5-6 mjeseci i onda nakon tih 5-6 mjeseci, idem opet sve ispočetka, tako da su neki članci postavljeni barem po 10 puta na iste FB stranice i to prolazi… :smiley:

@Zdenga smoto kablove?

@simeon ovo si ti 100%

a ovo kad narasteš :smiley:

Otprilike, prvi video je opis, samo ne pisem o kornjacama da me ne bi Levijatan ganjao