Isplati li se investirati novac i vrijeme u Facebook stranice i grupe?!

Mozes li objasniti postupak ako nije belaj, ne mogu naci preko aplikacije na mobu
@Mario063

Lovačke priče a ne zarada :joy:

Da da, okupila se ekipa da laze i mulja oko zarade, sve sa fotosipiranim screenshotovima :smiley:

Neko da prodaje facebook stranice ili da renta?

Jos mi admini nisu odgovorili, pa evo da kopiram poruku teme koju otvaram.

nakon dugo vremena, zbog cinjenice da se ne mogu posvetiti kvalitetno pokusat cu prodati stranice. Vecina stranica je u mome posjedu vise od pet godina, svakako nije krace od toga.

Na stranicama nisu objavljivani linkovi, vec samo video zapisi, kao i fotografije.

Stranica je u jednom trenutku zaradjivala na video oglasima. Vecina stranica nema aktivnu monetizaciju te je 95% slucajeva razlog bio zemlja koja nije podrzana, BIH.

Dozvoljavam sve provjere, bez pristupa, jer mi se ne da zezati s tim. Eventualna kupoprodaja na bilo koji dogovoreni nacin. Sve je transparentno.

Tematika stranica je vezana za automobile!!

U prilogu neke od statistika.

Zarada:

-ista se odvijala iskljucivo putem instant video opcije
-zarada je maksimalno forsirana kroz dvije najvece grupe od skoro 500.000 fanova
-zarada je za period maj 2019 pa do mart 2020 na ove dvije grupe bila oko 8.000$.

Fanovi:
-dvije najvece grupe imaju 400k
-ukupan broj fanova izmedju 1.5mil i 1.7 mil, moram pobrojati :smiley:
-tematika automobili
-9 stranica

Molim da mi napisete koju biste statistiku javno da okacim. Sve ostalo u privatne poruke.


1 Like

Ja sam zainteresiran za kupovinu ili dodatni dogovor, poslao sam poruku.

Jesu grupe ili stranice? Najbolje bi bilo statistika zemalja odakle dolaze fanovi

adsense i u dnu članka Adskeeper

meta business suite i onda u app imaš explore…

2 Likeova

U pitanju su stranice. Sve su stranice, samo sam napravio pocetnicku gresku mijesanja naziva :smiley:

Svima koji su se javili u privatne poruke, odgovorim samo da skupim statistiku. Ne stizem.

Dodajem fanove s tri grupe na kojima je i gore prikazana zarada.





Pokušaj slika + link u komentaru fazon

Za organic traffic treba dosta vremena i kvalitetnog sadržaja. Zato te stranice “News Aggregator” koji vuku vijesti s drugih portala posjetu mogu i dobiti samo s društvenih mreža jer će ih “almighty G” 99% baciti u sjenu.

Druga stvar, pitanje je koliko se možeš provlačiti da imaš primjera Google Adsense na tim stranicama. Znamo šta Google misli o kopiranju tuđeg sadržaja…

Moje mišljenje je da traffic ne treba ograničavati i reklamirati gdje se može - društvene mreže, forumi, vloggeri itd itd…