Isplatili se raditi oglasnik?

bez brige sve je legalno, trenutno nemam ništa ali ako se odlučim za postavljanje sajta online mogu preko firme od frenda tko da nije problem.

Da i ne, ovisi o niši.

[quote=“Dragon”]evo neš kao popis oglasnika po tematici. link

baš ih i nema puno, bar manje nego foruma, portala itd :)[/quote]

Ima ih puno puno više nego što je tu nabrojano.
Riba ima Locusto koji nije naveden, trnac ima oglasnike koji nisu navedeni, windsurferski oglasnici (spominjem ih jer ih znam :slight_smile: ) nisu navedeni…

A kakav je tebi plan sa tim oglasnikom?
Što bi za tebe značio pojam “isplati se”?

pojam “isplati se” značio bi mi samo još veću želju da ga napravim i bar neka moralna podrška :smiley:

Nisi ni svjestan koje je to gubljenje vremena, šansi za uspjeh jednostavno nema. Što znači to nema puno konkurencije? Dovoljno da ima njuškalo i već je puno.

Nisu to igrice pa da možeš zbrljati sajt pa ako dođe koji posjet sa googla staviš adsense i dobro je, to je ozbiljan projekt za koji treba milion na računu, grupa ljudi itd… (čak ni to nebi pomoglo više jer jednostavno nema prostora).

Umjesto da poslušaš savjete drugih ti ideš naučiti na svojim pogreškama.

Uzmi u obzir da je sajt / oglasnik samo marketinško sredstvo ili model, a iza kojeg, kao i u svakom biznisu, stoji; prodaja, administracija, uprava, itd…

Da bi uspio online nije dovoljno napraviti sajt. (primjeri su svugdje oko tebe).

Osim ako pod uspjeh računaš siguran džeparac za kavu i cigarete, to je uvijek lako.

Mislio sam financijski.
Ako si i ti mislio na to kad si postavio pitanje “isplati li se raditi oglasnik”.

Kao što ti je digits rekao: Osim ako pod uspjeh računaš siguran džeparac za kavu i cigarete, to je uvijek lako.

Prije 5-6 godina sam napravio nekakav oglasnik, bila mi je to prva stranica u životu. Stavio na nju AdSense i ostavio ju tako 3 godine. Samo sam svaka dva mjeseca išao unovčiti ček od cca 200$.
Meni se isplatilo, kad uzmem da sam ga radio nekih 2 mjeseca, naučio raditi i još sam ga na kraju prodao.

Ali to je bilo prije njuškala, kupi-prodaj i ostalih oglasnika.
Iskreno, sad se nebi upuštao u takav projekt.

Dobro istina je malo da je teško uspjet, ne smatram to gubitkom vremena pošto naučim neš novo, a i nemam baš nekog pametnijeg posla.

Mislio sam polako složit nešto jednostavno, kasnije nadodati novih stvari.

U svakom slučaju uzet ću u obir vaše komentare pa razmislit još o svemu, možda se odlučim za mali web game XD. dosadmo mi je pa me ne pitajte od kud mi takve ideje padaju na pamet :stuck_out_tongue: