ISPOVESTI.COM vaše mišljenje

Šta mislite o sajtu ispovesti.com,

Za veoma kratko vrijeme su dosli na vrh sa sajtovima sto se tiče balkana.

Ne vidim nikakve reklame na sajtu koji im je … ? :smiley:

Zašto nešto rade a nemaju zarade, msm glupo mi je ne iskoristiti toliku posjetu, imaju preko 300k fanova na fb stranici i na svakom linku preko 5k lajkova a to ne iskorištavaju već duže vrijeme -.-’

Do skoro se reklamirao telenor. Ne brini ti za njih nisu oni ludi

Prevazišli AdSense, samo direct ads :D.

Odlicna ideja sajta u svakom slucaju :slight_smile:

Sajt koji je za kratko vreme napravio bum, veliki napredak svojom idejom.
Da li znate jos neki sajt koji se je ovako brzo podigao?

Prolazni web site, kao i vukajlijini posteri i gifovi, pa prije toga one dvoboj web stranice, spottedi, hate crew fb stranice i sl. Ispovesti će još neko vrijeme biti popularne i doći će nešto drugo ili će se naši ljudi toga zasititi.

kao i svega ostalog pa zasitise se vecih sajtova, sve to vremenom dosadi.

www.spoted.ba sto bar ja ne uspijem malooo :frowning:

nemas harizmu :slight_smile: haha tesko je danas uspijet

Jer spamaš, moraš malo uložiti da bi uspio. Pored toga, čim si otvorio temu rekao sam ti da neće da može :smiley: jer je ta ideja katastrofa. Zašto bi neko išao na sajt kada isto ima na fb pageu sa već hiljadama lajkova?

1 Like

Ispovesti koriste mrezu httpool, kakav telenor, posecujem cesto sajt i vrteo je se ranije i telenor i vip, a sad su ubacili i video oglase od 20-30sekundi pojavljuju se ali ne uvek… a i sa strane su rotacioni oglasi i njihova fb stranica…

na kojij skripti radi ovaj sajt? joomla? vidim i neki ljubavnijadi imaju isti sistem… mada mislim da praviti domen sa “jadi” i druge negativne riječi je loša ideja

Ako mislis na ispovesti najslicnija skripta ti je ova http://codecanyon.net/item/confessionbox-php-confessions-script/6637639?WT.ac=category_item&WT.z_author=TheCodePress

1 Like

Pogledao sam ima sajt malo, vidit da je naglo rasao. Jel zna tko kako su se raširili tako viralno? pretpostavljam da je admin već imao neki veći Facebook page preko kojeg je reklamirao Ispovjesti?

Dobra je ideja, ali da netko krene sa takvim sajtom od nule nebi došao nigdje, očito su već imali veliku korisničku bazu od nekud da pokrenu cijelu priču.

Takva slicna ideja ko ispovesti je meni pala na ideju negdje u 1 mj ove godine… razmisljo sam kako ima ask da se napravi nesto kao zid gdje svi mogu postat svoje poruke kao anoniman korisnik i stavit pod kategoriju… i razmisljo sam da je ok ideja ali ko ce to koristit i bit ce vjv i psovanja i vrijedanja… ovo za ispovesti moguce da je imao neke veze i sa nekim jacim portalima po srbiji i da ga reklamiraju

Bio je prvi, teško da ga ko sada može prevazići.

Ne znam za ove van Srbije koji nemaju dodir sa nekim nasim novinama, ali ovi iz Srbije mozda su videli u par novinama je bio clanak o njima kad su krenuli mozda posle 1.2 meseca po nastanku sajta izlazili su po novinama, tako da imali su i pomoc medija sto i nije malo. Veze cine cuda :smiley:

Upravo to…da netko bez velikog buđeta ili bez love za marketing takvo nešto napravi odustao bi kroz par mjeseci. Ali ovi koji imaju lovu da dobe tu kritičnu masu usera i fanova njima takav site proradi.

Depresivno u najmanju ruku, za nas solo webmaster borce… :smiley:

Na isti način zahvaljujuči medijima je i naša hrv. Meanwhile in Croatia stranica dobila evo sada vec 75000 lajkova jer su ju također svi veči portali promovirali. Zanimljivo je da su ju promovirali a imala je nekih 10 slika možda. Očito plačena promocija ili ja ne znam što drugo…

https://www.facebook.com/pages/Meanwhile-in-Croatia/575094962612043

Samo par puta da te spomenu i začas postaneš hit.
Ljudi sa ovih prostora po najviše vjeruju u tv i njihove portale.