Isprika

Želio bise se ovdje javno ispričati ljudima sa kojima sam dogovorao posao a onda sam nestao ne provodeći dogovoreno. Od početka godine prolazim kroz rastavu braka i koliko god ja nastojao to prihvatiti racionalno i prebroditi to radom ne uspjeva mi i eto,priznajem poraz,pogodilo me više nego što sam bio spreman priznati.

Da me šleper lupio siguran sam da bih se bolje osjećao.
Iskrena isprika još jednom.

[quote=“iggysick”]… koliko god ja nastojao to prihvatiti racionalno i prebroditi to radom ne uspjeva mi i eto,priznajem poraz,pogodilo me više nego što sam bio spreman priznati.

Da me šleper lupio siguran sam da bih se bolje osjećao.
[/quote]

To reci ženi, možda ti se vrati. :neznam: Ali, ako se vrati, nemoj za par dana mene kriviti. :zub:

Šta, sa šleperom da ga oraspoloži? :slight_smile:

Znaš ono, žene ko uragani? Kad dolaze su vlažne i tople, a kad odu odnose kuće i aute.

Iako ti to sad ne izgleda tako, u 2012, kad zavrsis s nekom novom, ces zakljucit da ti je 2011 bila puno bolja godina :smiley:

(GL, in meanwhile, šankiranje pomaze)

Tu samo vrijeme pomaže. Znam i sam da ću se za godinu dana samo smijati na sve to no sad…Ne bih nikome poželio da mu dijete plače i pita ga “tata a zašto sad ti više nisi s nama”.

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja