iSvijet.com.hr

Zelim vam predstaviti moju novu stranicu, nije jos sve u potpunosti gotovo, ima jos par sitnih detalja, al uglavnom ovo je konacni izgled.
Zanimaju me vase kritike.

http://isvijet.com.hr

Takodjer bacite oko na Forum.

Gdje vidiš ovu web stranicu za par godina?

Koji su tvoji ciljevi?

Pozadina header boje se ne uklapaju, lepo ovo sto samo apple ali domen ti je onda treba ic applesvijet :slight_smile:
al okej. Srecno sovim template obavezno da se odradi drugi da to lici na nesto.

[quote=“kempinsky”]Gdje vidiš ovu web stranicu za par godina?

Koji su tvoji ciljevi?[/quote]

Ne mogu konkretno reći gdje vidim ovu stranicu za par godina, to ne mogu procijeniti pošto je stranica stara tek koji dan.

Cilj je stvoriti zajednicu, ali naravno to jos zahtijeva puno truda i vremena.

update:

-Stavljene su ikonice kraj svake vijesti tj. posta.

stranica mi se sviđa, koncept je dobar, nadam se da ćeš to iskoristiti i izgraditi jedan dobar i posjećen portal
a sad par konstruktivnih primjedbi-prijedloga,

1. meni se osobno ton boje u pozadini čini malo neadekvatnim, ja bih osobno probao s nekim sivo-srebrno-bijelim tonom koji je više u apple stilu i koji bi ti se dobro uklopio s ostatkom stranice ili drugi ton plave, možda malo svjetlije, više prema bijeloj boji,možda nalik na tonove u logu oko jabuke
  2. domena isvijet.net je slobodna, i iako se tu vodi puno polemike možda ti se dugoročno pokaže zahvalnija za SEO
  3. footer menu; malo razdvoji download zona i kontakt ili barem stavi I između

Ovo su moja opažanja i to su konstruktivni prijedlozi, u svakom slučaju site i ideja su mi skroz ok

bolje bi bilo da si ostavio temu kakva je (

)

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja