IT akademija upis

Zdravo, razmisljam se da upisem IT akademiju kako bi stekao neko znanje pa me zanima sta vi mislite o tome da li neko ima iskustva i slicno? Posto po netu mogu se naci razna misljenja pa ne znam sta da radim :smiley: neki kazu da je prevara neki kazu da je odlicna, sad ti sto kazu da je prevara pitanje je da li su oni sto ih mrzelo da uci i tako… Drug mi je rekao za akademiju i za nekog lika kako je poceo na IT academy sa iOS aplikacijama i sad ima svoj tim ljudi i dobro zaradjuje…

Platiš i dobiješ nešto u toj vrijednosti.
Za napredovanje neprocijenjivo je imati volje samousavršavati se non stop.

Ima dobrih akadamija, neke imaju skroz praktičan pristup, dakle radi se na realnim stvarim, no vjerujem da kolega nije iskočio isti tren s akademije na posao sa timom ljudi :slight_smile:

Ono što znam 100% je da ni jedna od tih škola ne garantira ti “tim ljudi”, mislim da ni obično zaposlenje. Na kraju sve ostaje na tebi.

Ako imaš para nije ti bed dati odi.

Nije bas da mi preticu pare :smiley: to za posao oni garantuju da ces posle lako do posla i kazu ako u roku od godinu dana ako ne dobijem posao dobijam jos 1 kurs besplatno, ima i opcija da platis 80% skolarine dok pohadjas nastavu a 20% kad se zaposlis tako da mislim da su dobri izgledi da se nadje dobar posao…

Ne znam gdje je to, kod nas sve takve stvari, djeluju mi jako “općenito”, kakav posao, gdje itd…
Malo se raspitaj, gdje su se zaposlili prijašnji itd.

Ne znam, svako za sebe odlučuju.

Recimo prije bih rekao da ne bi na nikakv tečaj išao, ali otišao sam prije xy godina, i upotpunio mi je neke rupe, ne toliko u tehničkoj strani, nego rutini posla, što ide kada itd… plus još nimalo nevažno, kontakti, ljudi koji ciljaju na iste stvari, razmjena iskustva.

istina sve to dobiješ i ovdje besplatno:)

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Profit Monkey