Ivan Brezak Brkan, Varaždin, 20.01.2010

Ide li tko?

C/P MS

Zašto trebate publiku

Prihvatljiva prisutnost na Twitteru i Facebooku

Blogovi su vaš medij

E-mail marketing, bez spamiranja

Osnove optimizacije za tražilice

Analiza, testiranje, poboljšavanje,…

Vaša web strategija je…

Oni koji znaju interne fore trenutno placu od smijeha :))

On-topic: Neki link? Vise informacija?

Dobio sam u mejlu od MS-a:

https://msevents.microsoft.com/CUI/EventDetail.aspx?EventID=1032439202&culture=hr-hr

Znači bolje je ne ići jer ćete razgovarati u šiframa i bacati interne spike? :rolleyes:

Shvaćam važnost tih temi ali meni se čini da je to namjenjeno onima koji nisu u web svijetu.
U zemlji gdje je normalno da firme koje imaju godišnje prometa 50-500 milijuna kuna a nemaju web stranice teško da će shvatiti važnost email, twitera ili facebooka.
O tome da još uvijek većina žitelja nema pristup brzom internetu ne treba ni pričati.

Da se u medijima više vrte likovi koji su unaprijedili svoje poslovanje zahvaljujući webu a ne tipovi koji prodaju domene za 50,000€ (mojamelodija.com ako se dobro sjećam) možda bi bilo nešto.

No nije vijest uspjeti radeći, vijesti je uspjeti ne radeći. To se cijeni.
Svaka budala može uspjeti a da nešto radi, zar ne?:slight_smile:

Bio sam prije par tjedana također u MIC-u u Varaždinu na vrlo sličnoj radionici i moram reći da iako to je jako zgodno više je namjenjeno tvrtkama koje još ne razumiju IT potencijal

[quote=“w00t”]Oni koji znaju interne fore trenutno placu od smijeha :))[/quote] :smiley:

A što se sadržaja tiče, mislim da je ok, ali za ljude iz tvrtki koji imaju manje dodira s webom od većina forumaša ovdje.

Ako je tako, onda je to idealan seminar za infiltraciju među potencijalne klijente.

Premda zvuči kao šala, nema smajlija…

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja