Iz dosade

Novi portfolio napravljen čisto iz dosade, u pomankanju pravih klijenata.Stranica je napravljena nekih 90%, fali kontakt forma, i poseban css za 1024X768.To sve napravim u hodu kroz par dana, jer mi je u međuvremenu uletila izrada jedne stranice.

Vaša mišljenja,komentari…

Link je u potpisu

Jako, jako mi se sviđa, svaka čast. Puno mi je bolje od starog portfolia. Bravo, skidam kapu.

I meni se sviđa , zanimljiv dizajn.

Jedva sam prestao klikati po ovim krugovima. E da mi je touchscreen :slight_smile:
Super ti je stranica. Svaka čast!

jako kreativno… svaka čast!

Meni je ovo genijalno! Čovjek, svaka čast! Imaš PM

mislio sam napisati ajd sad budi faca i napravi to u HTML 5:)

Mislio sam cijeli sajt napisati u Html5, ali sam onda počeo čitati knjigu Html5&Css3 for the real world, i kad sam vidio objašnjenja zašto se koji tag treba koristiti(article,section,aside…) pomutilo mi je mozak.
Dok se to sve ne iskristalizira držim se diva.

E da, hvala svima na pohvalama.

Jako lijepo i kreativno.

Odlično!

[quote=“suludi”]… i kad sam vidio objašnjenja zašto se koji tag treba koristiti(article,section,aside…) pomutilo mi je mozak.
Dok se to sve ne iskristalizira držim se diva.

E da, hvala svima na pohvalama.[/quote]

Nabavi si Lyndin: HTML5: Structure, Syntax, and Semantics - covjek malo davi na nekim dijelovima (jbg. valjda si skuplja satnicu, neznam kak ih placaju tam) ali na kraju skontas u cemu je poanta…

Takodjer postoji i jedan zgodan dotatak za chrome po pitanju istoga:

Stari svaka cast

lijepo…

sori ali

http://ryandelaney.co.nz/

Busted.

Nevjerojatno kako se otkrije. Svijet je stvarno postao selo.

E sad bi vam i ja uletio sa kasnite posto sam znao jos koji link sa ovim efektom al nemogu se sjetit sad jbg. zdelito sam si sve fav-ove sa stumblea (tenkre) :smiley:

… reko da ne ispadam bas ja tu zlo oko :smiley:

EDIT: a ipak ocu malo
http://tympanus.net/Tutorials/AnimatedSkillsDiagram/

Doduse jako lijepi efekti… nije grijeh ukrast, stovise vele i za Da Vincia da je krao, samo treba znat na poslijetku to i ukomponirati, uciniti jos originalnijim… inace sama kradja nije imala nikakve svrhe jel.

Šta busted? Pa nitko nije niti rekao da je on to izmislio. Meni je i dalje to odlično ukomponirano. Nije ni blizu onom liku sa logotipom zeca :smiley: To je bio bust :smiley:

Ja ne znam ljudi šta je vama, pa normalno da nisam sam napisao cijeli Javascript za kugle i za onaj dijagram.To sam čak i napisao na Bugovom forumu, i rekao odakle sam pokupio kugle-mrdoob.com.
A za dijagram, to je kao da staviš neki nivo slider i neko ti kaže busted.Ljudi su ga napravili dali na korištenje.
Stvarno ne vidim u čemu je problem?

Pa nije nigdje problem… sta te briga. Ja bi samo volio viditi onu njusku koja sve sta ima hostano radi od nule. Tehnicki, sada bi i netko tko je prvi napravio jquery lightbox trebao sve ostale nakon njega nazivati plagijatima… a danas ga ima jedno 90% modernijih web stranica. Ravno tome kao da odes na m3dot te plagijati podforum gdje su svi uhvatili boga za muda.

Iskreno, onda i taj frajer Ryan nije fer, i on je ovo pokupio sa starnice mrdoob.com gdje tip radi Html5 experimente.A vidim da je i nominiran za neki Css award, kako njima to nije smetalo?
Btw, ima još stranica koje koriste ove kugle.

Kažeš: napravio sam ove stranice iz dosade.

Ljudi ih posjete, vide da je to tvoj portfolio kao webmastera, sasvim logično, razumno i očekivano pretpostave da si ti sastavio taj dizajn (dakle, DIZAJN, nemojmo se sada praviti i tu naivni), puna usta hvale, ti se klanjaš i zahvaljuješ.

I onda, kada skužimo da si zapravo skinuo ideju i dizajn (dakle, DIZAJN, hajde da se opet ne pravimo naivni) - onda smo mi budale?

Stvarno?

Hoćemo li sada redefinirati pojam DIZAJNA, DIZAJNERA, IZVORNOSTI i AUTORSTVA kao SKIDANJE tuđih ideja i dizajnerskih rješenja?

Postoji nešto što se zove moralno pravo autorstva i ono je neotuđivo. Ovo što si ti napravo je čisti plagijat - nisi naime nigdje naveo autora izvornog dizajna (dakle, DIZAJNA, hajde nemoj da se pravimo naivni).

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja