Izdvojeno iz teme "Dobri i loši trgovci"

ja se nadam da nećeš popit ban na forumu hehe :wink: šalim se.
ja nisam imao neugodnih iskustava s istom osobom tako da pričekaj još malo možda nema vremena da ti se javi :wink:

naprotiv, meni je čak držao banner jedno 6-7 dana više nego što je bilo dogovoreno :wink:

[quote=“PeGO”]ja se nadam da nećeš popit ban na forumu hehe :wink: šalim se.
ja nisam imao neugodnih iskustava s istom osobom tako da pričekaj još malo možda nema vremena da ti se javi :wink:

naprotiv, meni je čak držao banner jedno 6-7 dana više nego što je bilo dogovoreno ;)[/quote]

ban? zbog čega?
da dobijem tek onda bi pokazao kakav je čovjek. Samo sam izneo kakvo je stanje.Ja opet ponavljam, niti od mene nije uredu što sam otegao taj posao, ali mogao je lijepo reći “nije uredu što ne radiš,naći ću drugu osobu” i problem riješen, ali ovako ignoriranje na poruke stvarno nije ljudski…

Primijetio sam da Filipa baš i nema u posljednje vrijeme ovdje. Možda ima nekih privatnih obaveza. Svakako savjetujem da se suzdržiš od daljnjih komentara dok se on ne oglasi. Siguran sam da će to učiniti.

Iz moje komunikacije sa njim dobio sam dojam da se radi o korektnom čovjeku.

[quote=“Junior”]Primijetio sam da Filipa baš i nema u posljednje vrijeme ovdje. Možda ima nekih privatnih obaveza. Svakako savjetujem da se suzdržiš od daljnjih komentara dok se on ne oglasi. Siguran sam da će to učiniti.

Iz moje komunikacije sa njim dobio sam dojam da se radi o korektnom čovjeku.[/quote]

Nisam ništa rekao loše o Filipu, samo sam preneo svoje iskustvo, jučer sam mu poslao poruku i danas gledam bio je online.
Vjerovatno imate dobre odnose jer imate veći respect od mene.
Ništa, pričekat ćemo da Filip ostavi svoj komentar.

SteelMaiden kako objašnjavaš to da se meni ne javljaš već mjesecima, a situacija je apsolutno bila jednaka. Dakle, posao je bio 200 foto-članaka (bio je oglas na forumu). Odradio sam bio većinu, oko 130 sa zakašnjenjem (koje si btw odobrio). Oduzet mi je account na tvojoj stranici nakon što sam opet upao u gužvu i dva tjedna nisam dodao niti jedan članak, a na sve moje pokušaje da te kontaktiram da riješimo to ko ljudi nikada nisi odgovarao - što preko Skypea gdje si često bio online, što preko privatnih poruka koje nemoguće da nisi dobijao, a što preko mailova tvoje firme Filip Media (tako nešto).

Ovo nisam iznosio do sad jer priznajem krivicu da posao nisam odradio u dogovorenom roku. Ali da sam odradio većinu i da nisam dobio ni lipe za to, te da da je princip da mi se ne javljaš mjesecima nije u redu. Mogao si barem napisat nešto, barem nešto…

Tako je, ista situacija kao i s mestro67. Dogovorili smo se za posao koji nije bio obavljen s tvoje strane i ne radi se o tjednima zakasnjenja vec mjesecima. Djelomicno obavljen posao koji si napravio sam davno uklonio sa stranice.

Kad kod majstora narucim izradu balkona koji mi balkon nalije betonom do pola i nakon toga nestane na nekoliko mjeseci ja prekidam suradnju s tim radnikom i pronalazim drugog da dovrsi nedovrsen posao.

Ja od tebe ni ne tražim ništa, samo da budeš Čovjek. Nisi mi morao ništa platit za taj posao, jer ponavljam, ja priznajem da nisam odradio svoje što sam trebao u zadanom roku. Ali princip da se ne javljaš ni na koji kontakt sigurno nije princip Čovjeka. Nisam mogao prešutit, jer eto, vjerovatno si se na ovaj moj post samo nasmijao…

Svu sreću u budućnosti ti želim :slight_smile:

Gle, ti si taj koji je ostavio nedovrsen posao i nestao na par mjeseci. Dakle ti se meni nisi javljao, razumljivo je da se nakon toga ni ja tebi vise ne zelim javljati.

Napadate mene, a zapravo sebi kvarite reputaciju i pokazujete kako niste pouzdani za poslove koje sklapate upravo ovdje na forumu.

SteelMaiden - di će ti duša? Drug Mrcina Je upotrijebio riječ Čovjek. Imaš li ti kakve veze s tom imenicom. Ili si hladni lim?

Mrcina, uvjeravam te da s Višnjom nebi imao takvih problema!!

ja sam dosta surađivao sa SteelMaiden-om, i stvarno nije nikada bilo problema sa njegove strane. Uvijek je uredno plaćao kako je dogovoreno. Bilo je čak i kašnjenja sa moje strane zbog raznih obaveza, ali uvijek je po završenom poslu uredno plaćeno

teško da postoji ljudski razlog da se mrcina ne isplati

[quote=“SteelMaiden”]Gle, ti si taj koji je ostavio nedovrsen posao i nestao na par mjeseci. Dakle ti se meni nisi javljao, razumljivo je da se nakon toga ni ja tebi vise ne zelim javljati.

Napadate mene, a zapravo sebi kvarite reputaciju i pokazujete kako niste pouzdani za poslove koje sklapate upravo ovdje na forumu.[/quote]

Napad mi nije bio namjera, to si ti tako vidio. U dva navrata priznao sam svoju pogrešku s kašnjenjem, a ti u dva navrata nisi priznao da nije u redu to što si izbjegavao ko Čovjek mi reć - nisi odradio, nema para, tako je kako je što bih ja prihvatio.

Moj izostanak od nekoliko mjeseci bio je opravdan - radilo se o privatnim problemima na koje ne mogu utjecat. I da mi se danas dogodi sličan posao, opet bi se više orjentirao rješavanju svojih problema, a taj posao pustio sa strane, jer ima nešto bitnije od novca.

Prešutih u prošlom postu usporedbu s balkonima - ti si naručio 200 balkona, dobio 130 (točno se sjećam), tako da nije baš da nije postojao temelj za bilo kakvu isplatu, jer tih 130 si koristio jedno vrijeme dok nisi odustao od tog projekta, pa prvo izbrisao sadržaj, pa naknadno i sajt. Hoću reć, usporedba s balkonima nije dobra ako je postaviš na svoj način.

I ne brini ti za mene i moje honorarce, ja ću se već nekako snać, kao što sam se uvijek snašao.

Onda ima dvostruke kriterije. I još, čovječnost je najvridnija stvar koju možeš imati.

Tako je.

[quote=“Gigolo”]SteelMaiden - di će ti duša? Drug Mrcina Je upotrijebio riječ Čovjek. Imaš li ti kakve veze s tom imenicom. Ili si hladni lim?

Mrcina, uvjeravam te da s Višnjom nebi imao takvih problema!![/quote]

Moja dusa ce isto di i tvoja i ne nemam nikakve veze s imenicom Čovjek koja pocinje velikim slovom.

Višnja više nije ovdje, kao ni drug Tito.

OT: Da Filip nešto ne isplati što je odrađeno može se ispriječiti samo viša sila.
Surađujemo svakodnevno godinu i pol dana i imam samo riječi hvale za njega. Kada bi bilo više ljudi koji ulože toliko novca koliko je on, imali bi i više razumjevanja. Svi bi samo zaradili, nitko ne bi uložio iz džepa, a klanje je za 20 kuna.

Pretpostavljam da je Višnja i dalje član foruma, ali ne više i vlasnik. Neznasm zašto spominješ druga Tita. Usput on je kod tebe u Somaliji bija i te kako cjenjen. I mogu ti reči da ja nikad nisan bolje i spokojnije živija šta u vrime druga Tita. Ponavljam šta sam jednom reka, nemam ništa protiv tebe, al postupak prema Mrcini ti nije na čast. Al ne odstupaš puno od ostalih buržuja u ovom divljem kapitalizmu. Jednostavno ponašaš se ko i drugi klasni neprijatelji.
A glede Višnje, Gospođa i Dama bez mrlje na savjesti.
Toliko o tome!

Doom, ne radi se o isplati nego o postupku prema kolegi s foruma. Mrcina kaže da mu nije odgovara na poruke. To je ponižavanje. Kakvi su ljudi koji ponižavaju druge, koji umišljaju da su vridniji od drugih? Kakav je Čačić? Ja od takvih zaziren. Svi ljudi su rođeni jednaki!
U pravu je mrcina za prozivanje vlasnika foruma jer je riječ o nečasnom ponašanju.

Meni je isto tako necasno kad se s nekim dogovorim za posao, a on ga ne obavi. To sto se meni Mrcina nije javljao 3 mjeseci nije bitno?

A Tita sam spomenuo zbog srpa i cekica na tvojim stranicama i tvojim komunistickim idealima prema kojima se vidi da nisi nista drugaciji od vladajucih koje prozivas jer i oni su politicari iz tog doba koji su se sad presaltali na kapitalizam.

Tito je bio veliki vođa i ja ga kao takvog cijenim ali ga vise nema i zato ne treba ziviti u proslosti.

Dobro, ni Mrcina nije OK jer se nije javio 3 mj. Treba je javiti da je u gabuli. Ipak na njegov pokušaj kontakta si treba odgovoriti. To je fer-play.
A Tito?! Nek počiva u miru u tuđini (ako je uopće tamo), nema ga smisla spominjati jer nije član ovog foruma. Zvizdu su moji s mamine i tatine strane nosili od 41 do 45. Dvi ulice nose naziv po mojima. Srp i čekić je radnički simbol. Uvjek sam bio uz radnika, a i sam se smatram radnikom iako sam umirovljeni sistemac. Kažeš da imam komunističke ideje. Zašto. Ja sam poprilično apolitičan čovik. Pristalica sam Marxizma, ali kao filozofije i skupa ekonomskih regula. Međutin istina je da je komunizam politička komponenta Marxizma. Politikom se ne žalim bavirti iako sam se svojevremeno učlanio u HSLS. Ne plaćam članarinu i neznam jesam li još u njihovoj evidenciji. Kažeš da nisam drukčiji od vladajućih. Ja bih to moga shvatiti jako osobno. Šta ja imam s boljševicima kojih su oni izdanak? U vrime ex Yu sam ih smatra neprijateljima. Ipak neznam kako imao sam vrhunske moralno političke kvalitete koji su mi otvorile put u prvo zaposlenje. Nekad sam bija stražar i čuva san jako gadne objekte. JRM ih je uništila u napadu na Šibenik. Krenija san sa dna i dospija jako visoko. Nisan ima privilegije ko partizansko dite. Neznam zašto me povezuješ s komunizmom?!

Bitno je. Samo postoje dvije razlike između nas u ovoj situaciji:
1.) Ti mene nisi pokušao niti jednom kontaktirat u tih par mjeseci (nije bilo 3 mjeseca, al to ionako nije bitno)
2.) Ja sam svoju pogrešku priznao, tebi očito nije niti jednom palo na pamet isto.

d00m
1.) Ne radi se isključivo o neisplaćivanju, iako mu niti jednom nije palo na pamet da isplati odrađen posao (u roku na koji je pristao).
2.) Ne radi se o 20kn, ali i da se radi, opet nije u redu.

Nije više ni bitno, ja sam svoje što sam imao, na ovu temu i rekao. Da od tog novca neće bit ništa sam odavno shvatio, život ide dalje, svako svojom ulicom. :wink:

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja