Izgubio Adsense! Sta sad?

Prije par mjeseci su mi ukinuli adsense na stranici. Jos imam adsense account samo mi nedaju da koritstim na jednoj stranici.

Dali neko zna imali neka nasa stranica da placa dobro ili bilo sta kako bi mogo zaraditi malo para.

Trenutno imam oko 800-1000 posjetioca i oko 2500-5000 pregleda dnevno, prije sam imo do 15,000 dnevno.

Ako mi neko moze pomoci puno bi vam bio zahvalan.

Stranica u pitanju je shamaiba.com

Zakupi drugu domenu a ovu postojecu samo napravis 301 redirect na tu novu i svi sretni

Hoce li mi to pokvariti backlinks i praviti problema da nece links raditi sto su vec na drugim stranicama?

Neće ti raditi probleme, ali i sve linkove preusmjeri

Dobro, hvala ti proba cu to odma sutra da uradim.

Kakav redirect… pa reci čovjeku da i s tim ima velike šanse izgubit cijeli adsense…

Znam dosta ljudi koji su tako napravili i nisu izgubili adsense vec par godina, te nisam ni htio spominjati

Ako je izgubio AdSense na stranici, nije ga izgubio zbog domene, već zbog “taktike”. Ako će naprosto istu “taktiku” preseliti na drugu domenu, što će se dogoditi? Naravno, rizik je na njemu.

Upravo tako. Radi nekog razloga su ti banirali tu domenu. Ako nisi otkrio zasto, i napravis isto to i na ovoj stranici, vrlo vjerojatno ces izgubiti kompletan account.

moguce da su ti reklame bile preblizu sadrzaju il nesto tako… posalju ti mail sa opisom problema… kad rjesis problem zamolis ih da ti ponovo pogledaju sajt i vratice ti reklame … ili uradi 301 redireect tako sam i ja, prebaci sve BLove i ostane sve isto… samo sam vremenom izgubio posjecenost… tako da je bolje uradiit gore navedeno…

Pozz

Rekli su mi da moram da izbrisem slike ako imaju ikakve slike sto nisu uredu sa adsensom ali imam 10,000+ slika nema sanse da ih sve mogu pregledati jednu po jednu…ali dobro probacu da popravim stranicu pa cu onda opet im poslati email prije neg sto uradim redirect.

Hvala vam svima na pomoc.

vjerovatno si imao slike koje su malo vise “otkrivale atribute” a to google kaznjava