Izrada Error 404 stranice

Nisam siguran koliko je to bitno no mislim da je svaki segment kod izrade web stranica bitan pa tako i error 404 stranica.
Napravio sam nekoliko no ni jedna nije bila baš ta, i na kraju došao do ideje.
Kako Vam se čini Error 404 stranica.
Čak - respekt.

Fino fino,samo mozda da ga spustis malo dole,da slova stavis na sredinu ove bijele pozadine,jer prstom pokriva dio prvog slova,a ova peta preko “trazi” i ne izgleda fino.Tako da: pomjeri ga dole taman toliko da ne prekriva search box i slovo ovo; centriraj Ups nesto je poslo po krivu tekst i to je to :wink:

1 Like

to sam onako išao namjerno da mu udarac noge ide preko svega :slight_smile: lol čak je jak
tnx, probati ću pomjeriti da vidim jel bolje

Dodao sam sjenu na Čaka i pomjerio ga te centrirao tekst gore i bolje je. Imaš dobro oko @Madoxx

Kao posjetioca tvog sajta mnogo me nervira ovo šetanje linija u headeru… :frowning:

Za sada si jedini kome ta animacija smeta. Uglavnom ju posjetitelji i ne primijete jer odskrolaju. Inače animacija je teška s bibliotekom KineticJS oko 90 KB. Ja ju mogu gledati poprilično dugo i opušta me :smile:
ps:
za dalje komentare čuvaj se Čaka :slight_smile: cjenim svaki komentar tnx.

Samo sam rekao ono sto mi bode oči’ primi to kao savjet. A ti mijenjaj ako oces, no meni smeta, takođe kada skrolam dole ostane mi menu opasiviti’ bi trebao povećati…

1 Like

I jos jedna stvar, ovaj dio gdje se nalazi naslovnica,graf. dizajnt itd (ne znam kako se zove nisam web dizajner) ima previse boja.E sad mozda to i jeste fazon taj neki,imidz stranice,ali ne stoji ovaj profesionalni izgled ovog gornjeg dijela sa ovako sarenom pozadinom.Moje misljenje :smiley:

U principu sam išao idejom kontrasta znači gore je fluidno s prozračnim bojama, sadržaj uštogljeno sivo i podnožje tamno gotovo crna. Na sivu idu grafike pošto su uglavnom šarene trebaju se dobro uklapati sa sivom itd.
Zaglavlje bi trebalo biti u nekakvom kontrastu s ostalim a opet mora biti i povezano… bla
sve u svemu završio sam s doradom ovog starog predloška a radim na novom.
Na tragu novog dizajna je slika koja se pojavi kada se klikne na sliku u podnožju stranice (portfolio…).
Boje koje se nalaze na toj slici su s palete novog dizajna.