Izrada flash bannera

Trebam napraviti neke bannere, pa bi najbolje u flashu. jel mi možete preporučiti neki program s kojim bi to jednostavno napravio? neki specijaliziran za tak nest ak ima.

Imas li iskustva opce sa radom u flesu?

Probaj tu :slight_smile:

Ako želiš fenomenalne efekte s tekstom i nekom dobrom slikom u pozadini probaj FLAX.

Kad smo već kod Flash bannera - imam 1 pitanje/savjet molim. :>

Naime, radim banner u Adobeovom Flashu cs3 i sad… kaj god da napravila - ne mogu postići MEKO gibanje texta na ekranu kod naglih prijelaza ili kretnji… kak se to postiže?
Text je pri gibanju nekak “isprekidan” i suh, bezvezno i jeftinjački izgleda. :slight_smile:
Actionscriptom se to sredi ili kaj da radim?

Ne znam dal sam problematiku baš dobro objasnila :s newbie sam u Flashu.

Hvala!

[quote=“dunjy82”]Kad smo već kod Flash bannera - imam 1 pitanje/savjet molim. :>

Naime, radim banner u Adobeovom Flashu cs3 i sad… kaj god da napravila - ne mogu postići MEKO gibanje texta na ekranu kod naglih prijelaza ili kretnji… kak se to postiže?
Text je pri gibanju nekak “isprekidan” i suh, bezvezno i jeftinjački izgleda. :slight_smile:

Hvala![/quote]

Ne znam jesam dobro shvatio, ali mozda je ovo problem probaj povecati frame rate

http://img441.imageshack.us/img441/8296/frameh.png

Pomoglo, hvala!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

:zhuja:

[quote=“dunjy82”]Kad smo već kod Flash bannera - imam 1 pitanje/savjet molim. :>

Hvala![/quote]

Također text treba staviti u animation. Nisam radio u flashu u godinama ali mislim da text ukoliko se animira ima poseban (depeche:roflmao:) mode

Kako postaviti link na flash animaciji, naime, imam swf file, e htio bih kad netko klikne na animaciju da ode na neki link, ali bez koristenja action scripta i slicnog.

Bez korištenja as-a,
ti je najjednotavnije postaviti u html-u ‘iznad’ layera swf-a novi div layer sa većim z-indexom i display:block; u css-u…

http://www.increditools.com/intro_and_banner_studio/index.php

Jako jednostavna i brza izrada banera, bez ikakvog predznanja u skriptiranju.
Linkovi se takoder jednostavno ubacivaju u sam baner,

Koji je najbolji flash baner editor ?

ja sam radio u swishu, nije loš. al ni ne znam ostali kakvi su

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja