Izrada programa za reupload videa

Iskreno nisam koristio za promociju premium sponzora ili CPA mreža (CrackRevenue), više sam radio na dovlačenju što većeg traffica na sajtove, jer mi kao model odgovaralo da uz kombinaciju još nekih servisa postignem određeni rezultat, bolje rečeno promocija sajta, a onda uz dodatne programe i zarada. Nije se loše pokazao takav model funkcionisanja, ja sam u tom domenu zadovoljan, a sad što se tiče govora u uvodu to nisam radio.

To se jednostavno zove, onaj najgori BlackHat metod koji postoji, CPA mreže, lažiranje i falširanje, nema dalje :smiley:

Ovisi o posjeti,za paralelni upload videa korisnika ce ti trebat nesto ozbiljno,npr. ffmpeg cluster u backendu,lba ispred i nastrikat app za frontend. Ili koristit nekog postojeceg providera (vimeo pro?) za transcoding/encoding. Ako ces svoje koristiti,za pocetak uzet nesto dedicirano s puno jezgri i dignut testno pa napraviti benchmarke s paralelnim uploadima i vidjet kako se ponasa pa skalirat…

Nedavno sam istrazivao malo o tome i naisao sam na http://www.avsubmitter.com/
Problem sa vecinom jakih stranica ti je sto ti ni jedna nece dozvolit url u naslovu ili opisu, tako da jedini nacin promocije ti je sa watermarkom

Ako moze selje…sto je reupload?

Ideja je odlicna, ali zahtjeva jako puno resursa. Za konverziju videa treba vremena, ne znam kako si zamislio da to radi nekoliko tisuca videa dnevno, to bi trebao ne znam kakav stroj da to izvede. I opet, treba ti neki superbrzi net da to sve uploada, doduse upload bi ovisio o velicini filea. Ako bi isao recimo sa 720p videima moguce je zbudzit sat vremena u 500 MB a da to izgleda sasvim pristojno po pitanju kvalitete, govorim o .mkv ili .mp4 videima. Sto se tice konverzija na PC-u i raznih video formata, tu sam doma, o serverima i online konverziji nemam pojma. Sad uzmimo da imas 1000 videa od po pola sata, znaci recimo to bi bilo 1000x250 MB, a to je 250 GB. ne znam kakva bi to trebala bit brzina da to uploada za neko normalno vrijeme. A posto si ti rekao nekoliko tisuca, brojka se povecava nekoliko puta.