Izrada web stranica - honorarni posao

Pozdrav svima,

Tražim povremeni posao izrade webstranica, po mogućnosti baziranih na WordPressu.
Imam solidno znanje i iskustvo, iza sebe imam dosta napravljenih web stranica i projekata.

Trenutno radim u jednoj nakladničkoj kući na digitalizaciji poslovanja, tako da znam i poneke stvar oko baza podataka i drugih varijacija na tu temu.
Mislim da je nepotrebno napisati koje programske jezike znam i koristim s obzirom za koji nudim svoje usluge.

Znam da ima dosta firmi koji imaju puno projekata na čekanju, pa sam mislio uskočiti kao ispomoć i preuzeti pokoji mjesečno, dolazi ljeto a treba se i koja kuna više. :slight_smile:

Inače student na PMF-u, četvrta godina pri kraju, i tak svašta po malo, svestran hehe.
Baziram se trenutno na jednostavnije stranice za pravne ili fizičke osobe, naravno responsive, slajderi i čuda što god treba. Naravno nije primarno mogu odraditi što god se dogovorimo… :slight_smile:

Svoje radove i/ili CV šaljem pojedinačno ukoliko netko treba dodatnu potvrdu.
Zainteresirane koji su voljni pomoći studentu u traženju projekata molim da se jave u inbox ili na mail
mirkouakciji@yahoo.com *

Eto toliko od mene i nadam se nekoj suradnji jer vjerujem da ima ljudi kojima treba pomoć kod izrade.
Vi naplatite koliko god želite moj rad, samo mi dajte posla :smiley:
Toliko od mene i budite mi pozdravljeni!

*znam da je glupav mail ali ne želim stavljati služeni koji je u CVu, da google ne crawla svašta nešto :smiley:

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Profit Monkey