Izrađujem Instagram profile i promoviram do određene brojke followera

Instagram je mobilna aplikacija koja je trenutno među najpopularnijim društvenim mrežama, a to potvrđuje i nedavno objavljena brojka da je koristi preko 300 milijuna ljudi dnevno. Promocija putem Instagrama je postala popularna upravo iz razloga što njihov news feed pokazuje objave prema vremenu kada su objavljene, tako da svaki vaš aktivni follower vidi vašu svaku objavu (za razliku od Facebooka gdje će se post prikazati samo određenom broju fanova vaše stranice).

Ja nudim izradu vašeg Instagram profila i promociju do određene brojke PRAVIH followera koje ZANIMA VAŠA TEMATIKA. Napominjem izradu, a izrada uključuje stvaranje vašeg Instagram profila s telefonskim brojem koji se koristi isključivo za taj profil, email adresom koja se koristi isključivo za vaš profil, te ukoliko je potrebno traženjem ili izradom slika za vaš profil i objavljivanjem istih. Kada se dostigne dogovorena brojka followera, ja vama predajem profil - Lozinka, email i broj šaljem tj. sim karticu putem pošte. Do tada samo ja koristim profil kako ne bi bilo problema da se profil u insto vrijeme koristi s dve IP adrese i sl. Followere povećavam načinom da s vašeg profila follujem i unfollujem publiku, te lajkam fotografije i tako ljudima dolaze obavijesti da ste ih zapratili ili im lajkali fotografiju i onda oni zaprate vas u nekom omjeru (100 ljudi zapratite 20 ih zaprati vas). Prati se i lajka slike samo onih korisnika koji su povezani s vašom nišom. Ako je vaša tematika satovi, tada se prate i lajkaju slike samo onih korisnika koji imaju tagove #watch ili slično. Ako pak je profil o slastičarni koja se nalazi u Zagrebu, tada se prate i lajkaju slike samo onih korisnika koji su iz Zagreba.

Cijene su sljedeće:

  • Instagram profil s 1000 followera - > 50$
  • Instagram profil s 3000 followera - > 100$
  • Instagram profil s 5000 followera - > 160$

Sva dodatna pitanja postavite mi u PM.

NAPOMENA : Radim sa maksimum dvije osobe u isto vrijeme kako ne bi bilo problema oko previše profila s iste IP adrese. Ne koristim proxye, već svoju IP adresu iz RH.
Vrijeme potrebno za sakupiti 1000 followera (ovisno o tematici profila) je otprilike 10 dana.

Zadržavam pravo povećanje cijene ukoliko je tematika profila jako uska (poput recimo plombi za zube), te također nudim popuste na veće naruđbe za profile široke tematike.

E bok , zainteresiram sam za izradu profila od 5000 lajkova , dali si slobodan ?

Dokud si s mojim profilom stigao :blush: ,dogovor pao jos prije 2 mjeseca i kifla :wink:

Ma samo stavljajte slike pi*ke dobre :smiley: Pratite malo raju, postavljajte slike i sami ovo sve mozete :smiley: Kasnije obrisete glupe objave i imate profil od nekoliko hiljada pratioca :smiley:

2 Likeova

Pixie hahah sta se desilo , limenka , biznis je u pitanju netrebaju mi drkarosi :slight_smile:

Meni su bas takvi potrebni :smiley: Pa kad udje na web i vidi Sastanci sa Srpkinjama pa kad krene klikati hahahah :smiley:

Pa plati Adse na Instagramu ako hoces ciljanu…Neces puno skuplje od toga proci,a imat ces bas ono st trebas.

1 Like

Ja sam naručio od člana @Dimi3je da mi pošalje par tisuća članova, nakon par dana dobio ban, a profil nije bio nov nego profil za moje apartmane gdje sam imao par sto korisnika koji su sami pratili instagram profil tako da mi nije do tih 15-20 eura nego do profila.

Lik je na kraju rekao da će mi napraviti novi i ispraviti greašku ali nije nikad. Na upite gdje mi je profil samo mi odgovorio radi se, a zadnji mail koji mi je poslao je bio. “Poslao sam ti link profila na mail” kojeg naravno nije poslao. Na kraju sam odustao, ostao bez para i profila, a još mi je lik lagao cijelo vrijeme umjesto da mi je rekao da neće napraviti novi i gotovo.

Ako si zainteresiran javi se u inbox :slight_smile:

@bugi Kada sam ti rekao da verifikujes mail nisi odgovarao, password reset ti je trebalo 3 nedelje da ga resis, phone verification 2 nedelje da resis. Tvoja neozbiljnost u vidu klijenta je na samom vrhuncu tako da smo tvoj projekat stavili u pending. Nisam aktivan bio na forumu jako dugo pa nisam ni video, dobices mail sa podacima svog novog profila sa followerima.

Pozdrav!

Ja: Ima li što od tog profila?
Ti: Koliko ja znam profil radi i puni se followerima
Ja: Ok, ali gdje je link od toga o čemu pričaš.
Ti: Napravljen je na tvoju email adresu, tako da proveri aktiviran je link za promenu lozinke molim te promeni lozinku i posalji nam novu.
Ja: Ništa mi nije došlo na mail, na koji ste poslali?
Ti: [email protected]
Ja: Idem na vrati lozinku, upisem bibinje.apartments dobijem korisnik nije pronaden, upisem mail - korisnik nije pronaden.
Ajde mi ti posalji lozinku na mail.
Ja: Nisam dobio nists. Mogu vidjet link od tog profila?
…Nema odgovora 3 mj.

Evo naš razgovor koji se odužio 3 mj. Ti pričaš o nekom profilu, da odem na mail potvrditi nešto. Nikakav mail nisam dobio, nikakav link profila nisi nikada poslao, na svaki mail sam ti odgovorio unutar par sati.

BUMP! Jedna suradnja do sada ostvarena! :slight_smile: Trenutno slobodan.

Ponovno aktivno, obavljeno par suradnji! :slight_smile:

Posalji cenu za ovo.

Da nije malo prebrzo za novi profil?

Instagram profil s 1000 followera - > 50$
Instagram profil s 3000 followera - > 100$
Instagram profil s 5000 followera - > 160$

Da, racunao sam od cca tj. dana zagrijavanja, onda 10 dana. No recimo malo više sada, kada je tema pisana je bilo to lakše, manje banova.

Ok, hvala ali previse mi je to.

1 Like

Nije bas jednostavno profesionalno voditi instagram profil. Lako je ako je tematika neka provokacija i sl (npr neka zgodna srednje popularna cura). Kao sto je gore spomenuto, plombe za zube… Zato se i placaju profili, cak su i cijene okej u Hrvatskoj.

Promoviranjem (placanjem) na Instagramu necete nista dobiti kao ni kupovanjem raznih aplikacija za boostanje followera.
Placanjem cete dobiti samo da vasa slika/oglas bude vidljiv odredjenoj populaciji, lajkovi i kontakti jako tesko ukoliko nije nesto jako zanimljivo.

Uglavnom, profesionalno se radi sa nekim programima koji se placaju, a vecina se radi rucno, u odredjeno doba dana. Sve vam zavisi kad cete nekoga lajkati, pratiti i odpratiti. Jako su bitni komentari, lajkovi.

Za jedan profil sto vodim, dnevno provodim sat-dva minimalno na njemu, aktivno.

BUMP, aktivno i dalje! :slight_smile:

Zdravo, zanima me da li je ovo aktivno i dalje?