Izvrsavanje skripte za ispis slike iz baze PROBLEM

Napisao sam php skriptu za ispis slike iz baze i jedno vreme je radila ok medjutim pocela je da mi se pojavljuje greska prilikom njenog izvrsavanja.

Ovo je tekst greske:
Warning: mysql_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, boolean given in C:\xampp\htdocs\ site\Naslovna strana.php on line 612 Call Stack: 0.0063 398784 1. {main}() C:\xampp\htdocs\ site\Naslovna strana.php:0 0.0703 405800 2. mysql_fetch_array() C:\xampp\htdocs\y site\Naslovna strana.php:612 Notice: Undefined variable: slika in C:\xampp\htdocs\ site\Naslovna strana.php on line 617 Call Stack: 0.0063 398784 1. {main}() C:\xampp\htdocs\ site\Naslovna strana.php:0 Notice: Undefined variable: naslov_slike in C:\xampp\htdocs\Fancy site\Naslovna strana.php on line 617 Call Stack: 0.0063 398784 1. {main}() C:\xampp\htdocs\ site\Naslovna strana.php:0

Molim vas da mi pomognete da resim ovaj proble.
Unapred,hvala svima.

Bilo bi super i kad bi kod napisao.

Ovako izgleda kod za ispis slike:

<? $host ="localhost"; $korisnik = "korisnik"; $lozinka = "lozinka"; $baza = "baza"; if (!$db=@mysql_pconnect ("$host", "$korisnik", "$lozinka")){ echo "Spajanje na mysql server bilo je neuspešno"; exit; } if(!mysql_select_db ("$baza", $db)){ echo "Greska pri odabiru baze"; exit; } mysql_select_db('ime_baze'); $select_result = mysql_query("SELECT naslov_slike,slika from ime_tabele where id=1"); while ($select_row = mysql_fetch_array ($select_result)) { $naslov_slike = $select_row ['naslov_slike'] ; $slika = $select_row ['slika'] ; } echo " $naslov_slike "; ?> 

A ovako za ispis teksta iz baze:

<? $host ="localhost"; $korisnik = "korisnik"; $lozinka = "lozinka"; $baza = "baza"; if (!$db=@mysql_pconnect ("$host", "$korisnik", "$lozinka")){ echo "Spajanje na mysql server bilo je neuspešno"; exit; } if(!mysql_select_db ("$baza", $db)){ echo "Greska pri odabiru baze"; exit; } mysql_select_db('ime_baze'); $select_result = mysql_query("SELECT naslov_teksta,tekst from ime_tabele where id=1"); while ($select_row = mysql_fetch_array ($select_result)) { $naslov_teksta = $select_row ['naslov_teksta'] ; $tekst = $select_row ['tekst'] ; } echo $select_row['tekst']; ?>

Prethodno navedena poruka o gresci je ista u oba slucaja.
Unapred,hvala puno na eventualnoj pomoci u vidu odgovora.

Prvo za otvaranje php tag-a koristi <?php

Ako postoji samo jedan zapis sa id=1 onda ti ne treba petlja. tj:

Umjesto:

stavi:

Isto i u drugom slucaju.

Ako imas vise zapisa kjoje vadis iz baze ili koristi array i brojacku petlju cijim brojacem ces inicijalizirati o kojem zapisu je rijec ili ispis stavi unutar tijela petlje.

Slazem se sa tvojim predlogom.Ispravio sam ono sto si mi rekao medjutim opet mi se ponavlja ista greska.
Stvarno ne znam sta sad…Imas li mozda ti neko resenje?

Si siguran da imas zapis sa id 1?

Da imam zapis sa id=1 kao i sa id=2 ili id=3 ali ista se greska javlja u svakom slucaju.

probaj samo ipis za tekst ovako i mora radit…na isti nacin je i za slike, vec sam naveo: