J2ee hosting

imam mali problemćić.

tražio sam hostin za j2ee tehnologiju no bezuspješno. kolko sam svatio kod nas se samo nude php server, sa iznimkom pokojeg asp servera i jednog coldfusion servera.

bio bih vrlozahvalan ako bi me neko mogo uputit do hosting providera koji koristi J2ee servere.

[quote=“elstupidop”]imam mali problemćić.

tražio sam hostin za j2ee tehnologiju no bezuspješno. kolko sam svatio kod nas se samo nude php server, sa iznimkom pokojeg asp servera i jednog coldfusion servera.

bio bih vrlozahvalan ako bi me neko mogo uputit do hosting providera koji koristi J2ee servere.[/quote]
Ja sam davno gledao za Javu kod nas i nisam našao ništa. Neki čak imaju u svojoj ponudi ali samo na papiru.
Tko to drži Cold Fusion?

[quote=“gorrc”]Ja sam davno gledao za Javu kod nas i nisam našao ništa. Neki čak imaju u svojoj ponudi ali samo na papiru.
Tko to drži Cold Fusion?[/quote]

Finder
drži coldfusion.

Nevjeratno je to što Coldfusion radi na verziji javinih servera, al oni ne drže J2ee servere :zbunj:

Dakle nema druge nego server zakupit vani. :varenizec

Kaj nije J2ee server besplatan???

mislim da je problem s Javom u njezinom održavanju i to ju čini komercijalno neisplativom za shared hostere te što se Java niti ne može kvalitetno koristiti u shared okruženju.

izgleda da ces morati zakupiti VPS linux, i sam podesiti apache + sto vec treba za j2ee.

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja