Janjetina ili?

Alo webmajstori, kako dišete kad je u pitanju mesina ??

Kolko tresete janjetine u najboljoj formi, a koliko vina ?

Janko ispod peke, s ražnja, lešo… ? Koji je vaš izbor ?

Kad bi morali krepat od prežderavanja, čime bi se dokrajčili ?

Što bi jeli na sudnji dan ??

Osobno sam zakleti janko fan, tučem max. dvije kile na cijelu večer, preferiram ražanj. ! Nije mi mrska ni jadranska lignja u čudnim količinama !

I ja lud za janjetinom. Najvolin lešo.
Pitam se zašto Orbit ne radi žvakače s okusom janjetine.

@digits
Svaka čast, za mene je kila pojam a ima me hvala Bogu poprilično. :smiley: Kilo jagnjetine i tri litre belog. I dobra pevačica. Plaćam kolko treba, konobar donosi! :smiley:

[quote=“aleksej”]@digits
Svaka čast, za mene je kila pojam a ima me hvala Bogu poprilično. :smiley: Kilo jagnjetine i tri litre belog. I dobra pevačica. Plaćam kolko treba, konobar donosi! :D[/quote]

Pa dobro, kila i pola litre pucaju bez stajanja, kasnije se naslaže još kilica… i koja litrica :slight_smile:

Ovisi jbga kakva je večer, ima li đuskanja, i tako…

A ima i mene, Bogu hvala, evo došo na 110 kila :zub:

Jaretina… još bolja!

za godišnji ove godine je otišlo kod mene doma 5 janjaca (u nekih 20-tak dana - što lešo , što na ražnju)

tako da janjetina definitivno

Jedinu janjetinu koju volim je dinstana janjetina.
Jedina klopa koje se mogu prežderat je pizza u ženinoj izvedbi.

Inače, zagovornik sam ne prežderavanja jer kad-tad moram zavezat cipele. :zub:

Malo ovoljetne aktivnosti:

http://www.lose-vijesti.com/matija-luka-rafaj-pobjednik-3-zlarinskog-plivackog-maratona

Može na sve načine iako ako bih morao birati između mesa i sira… Ne znam gdje bi završilo.

Janjetina pod pekom, definitivno. Ustvari, sve pod pekom!!!

Iako, kad sam bio prešao stotku, malko sam ohladio pa sad preferiram ribu, ribu, pa ribu, pa puretinu, sa puuuuno povrća i svježeg voća. Samo maslinovo, a puno prirodnih sokova…

nebi bacio svinjetinu mislim nije to janjetina ali svakako ide na 2 mjesto sviljske odreske na roštilj mladi krompir kapule i uz to sve ide kiseljak

Za vrijeme Juge, bio je jedan dobar vic:

Prepirali se Dalmatinac i Slavonac, što je bolje, janjetina ili svinjetina. Dalmatinac tvrdi janjetina, Slavonac svinjetina.
Nisu se mogli dogovoriti, pa se slože da upitaju druga milicionera, da on presudi.
Upita Dalmatinac: - Druže! Smijem li ja zapjevati “Druže Tito, janje moje”

• Možeš, samo pjevaj. - odgovori milicajac
    Okrene se Dalmatinac prema Slavoncu i kaže: - Ajde, sad ga ti pitaj!

Dok ne probam lava, za mene je janje kralj životinja !

[quote=“digits”]
A ima i mene, Bogu hvala, evo došo na 110 kila :zub:[/quote]

■■■■■■ teži si 40 kila od mene, hočeš se tuč ? :potboy:

Nije specificirao jel’ to prije ili poslije janjeta. :zub:

E da tu sad treba biti pametan :hmm:

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja