Javascript kalkulator koji ce biti u iframe-u ( misljenja )

Pozdrav,

Imam ponudu da napravim kalkulator u javascriptu koji ce biti ugradjen u

Zanima me vase misljenje… opcenito nekog ko je mozda radio nesto slicno i ugradjivao iframe na wix.com

Koji su moguci problemi? Da li je moguce uopste nesto ovako napraviti?

Poznajem Javascript vrlo dobro i sto se tice samog kalkulatora mislim da necu imati nekih vecih problema, ali nisam do sad radio sa iframemima i ubacivanjem javascript coda u isti.

Ovdje je mock-up kako ce kalkulator izgledati.

Takodjer me zanima vase misljenje koliko bi trebalo naplatiti ovaj posao. Radi se o strancima (konkretno amerima) za koje sam vec radio i koji imaju povjerenja u mene, tako da uvijek mogu uzeti 10-20% vise od neke realne cijene :).

Svako misljenje je dobrodoslo :smile:

Hvala

Sad neznam sto mislis radit jel mislis tipa klik na link i otvori popUp sa iframe il mislis u sadrzaj ubaciti iframe

Nisam ga ni ja dobro shvatio, a moram priznat da nisam ni razmisljao, ali poprilicno sam siguran da ce kalkulator biti ubacen u

btw. ne znam zasto me to pitas? sta u slucaju da ce biti u popup-u? zar to mijenja stvari ( mislim uveliko mijenja ) ?

Ja kad bi tak radio stavio bi ikonicu kalkulatora i nek ide preko fancybox popup al sad neznam ako imas mjesta na stranici bolje stavi da ide content iframe ako nemas dovoljno mjesta na stranica onda ikona

Sto se tice iframea raditi ce bez problema. Ja sam ih napavio mnogo, ne na tom wix.comu ali mislim da to nije vazno.
Evo ovaj radi i na japanskom http://jp.misumi-ec.com/ec/Module.html?id=MM000017940

Mozes naici na neke probleme (ogranicenja) ako je iframe dokument na razlicitoj domeni.