Je li ovo "Plan 9 from outer space" domaćeg weba?

Ovo je već toliko loše da je dobro! U svakom slučaju dobili su jedan backlink od mene:

http://www.malinska.hr

1 Like

Hahaha, osim ovog videa s ovim preljepim pejzazima, ovog webmastera bi trebalo strpat na goli otok. Pa da je samo instalirao wordpres i random na slijepo stisnuo bilo koju temu to bi bolje izgleda. Odnosno bilo bi userfrendly i ljudi bi nesto i procitali i kliknuli, ovako je ovo bjez odavde sa velikim upitnikom i pitanjem jel ova Malinska pravo mjesto ili fake website.

Jel je?

Ovaj znak opčine/grada što ide ljevo-desno… genijalno!

1 Like

Haha sad sam to htio da kazem za ovaj logo sto mi seta po ekranu pa jel realno ovo

Po sadrzaju i domeni, rekao bih da je ovo sluzbeni web. Cini mi se da je ovo dio nekog natjecanja: tko moze vise nasumicnih animacija nalijepiti na web.

1 Like

Otvorite stranicu, zatim mozete slobodno otici do kuhinje da napravite neki sendvic, vratite se za racunar, sacekajte 3 sekunde i stranica bi trebala biti ucitana.

Ovaj logo sto pici po dnu je… ma necu nista reci :smile:

Evo jos jedna izgleda da su oni zasluzni za prijasnju stranicu:
http://www.dvamoku.info/

To ti je kad stranicu radi susjedov mali :scream:

Pa to je za zatvor :hushed:

Meni je najjaca ova spajalica iz worda,hhahha pregenijalno :slight_smile:

1 Like

Ove treba prijaviti sigurnosnoj sluzbi. Pa sta je to za stranicu gdje muzika svira!!!
Majke im vidim, nisam procitao nijedno slovo, tako sam je brzo ugasio, nesto knjigovodstvo onak letimicno sma uvatio, ali je tako grzona muzika da sam odmah letio na X.

Ako ovi dobe i jednog klijenta preko te stranica, taj klijent je totalni idiot. (mozda im je to ciljano trziste)

4 Likeova

Najjači od svega je snijeg na stranici a ono turističko mjesto na moru :smiley:
edit: ipak mi je ovo još jače http://www.malinska.hr/images/ball.gif

1 Like

Ali je prijevod vrhunski odrađen. kaj je je :smiley:

Je li netko isprobao ako je responsive?

Evo baš sam sada otvarao ovaj web i kontam da otvorim optičarsku radnju u ovoj općini to bi bio idealan projekat, mislim da 80% gradjana koji zive i posjecuju ovu web stranicu imaju naočale nako 3 minuta surfanja :smiley: :smiley:

1 Like

Ma nemate vi pojma, to je najnoviji blink style:)

1 Like

Najtuznije je od svega sto ovakve bitange uzimaju posao ljudima koji imaju znanje i svoj zivot su posvetili ovom poslu.

Ovaj 2m je vjerovatno vlasnikovo maslo jer vidim da nude i izradu modernih internet stranica

Internetski portali
Dizajn i izrada modernih internet stranica, portala i održavanje istih za sve naše stalne klijente sa uslugama knjigovodstva ali i dobrodošle ostale klijente (fizičke i pravne osobe) - cijene po dogovoru.

1 Like

Kako je OP rekao, toliko je lose da je zapravo dobro. I koliko god lose dizajnerski izgledalo ipak odaje dojam da tko god iza toga stoji se dobro “tehnološki” služi sa webom.

Dakle može bit da je web ovakav namjerno baš da pobudi ovakve reakcije i pisanje o njemu jer šta je pretjerano je pretjerano brate. Nepojmljivo mi je da osoba koja zna koja je sve potrebna struktura od sitemapova i ostalih pizdarija napravi pak ovakav dizajn slučajno. Moguće da se radi o dobrom trollanju :smiley:

1 Like

Ne bih rekao.
Dapače, meni takvi primjeri dobro posluže kada klijentu treba objasniti što je web stranica za 300 kn a što projekt u vrijednosti 5000 kn.

Imalo ozbiljnija firma neće virtualnii identitet dati takvima u ruke. Ako se to i dogdi, za najviše godinu dana će tražiti profesionalnu uslugu.