Jedna SEO caka; povećaj posjećenost i treniraj mozak :)

Aha, znaci ako je preko noci onda mora da si noc prije redirectao sa .html na bez, neznam sto bi drugo moglo preko noci, i nisam bas sigurand a se traffic povecao generalno, jedinos e traffic s .html smanjio a povecao ovaj bez.

Ako je nesto drugo ja nemam blage veze kao vjerujem i vecina ljudi ovdje.

EDIT:
nekad davno je google htio vidjet koji site je .html a koji nije, pa je vise volio ove .html, pa su mnogi sitevi dodavali na kraju .html.

Salzem se da bi t o danas trebalo biti cak obrnuto jer je taj .html totalno nepotreban, cak stovise samo smeta

Ne, nije preko noći, moja greška ako sam to napisao. Iz grafa se vidi da je povećanje krenulo prije 40ak dana, dakle to smo ugradili prije 40 dana, vjerujem da će sa vremenom još bolje rezultate dati.

A kako sam redirectao sa .html na bez ako .html jedini radi
http://www.rezerviraj.hr/rijeka-plaze.html
http://www.rezerviraj.hr/rijeka-plaze
daj klikni na oba linka. Pa samo to ste trebali pogledati da se izbjegne cijela ova rasprava.

Ja sam jos dodatno zbunjen.
http://www.rezerviraj.hr/rijeka-plaze
Ovaj link je not found. A na njemu se povecala posjeta iz prve slike. Pa sad mi nije jasno nista sta se ovdje desava.
Vi ste povecali posjetu na not found page?

1 Like

Pa da si ikad koristio wmt znao bi o čemu se radi, doslovno sam sve otkrio.

Uklonio HTML i tjt…

Hahaha, ja i dalje ne kuzim. Kod mene je ovo treniraj mozak na vecu potenciju. Gruntam vec duze vrijeme.

@zdenga pa daj napisi gdje je uklonio .html? Kad vidis da stranica bez html je not found a ova .html radi, gdje je onda uklonio .html?

Ma vjeruj i ja sam se pogubio, na pocetku kad je tek to stavio ja mu pisem na pp da li je u pitanju html. kaze on DA!. Pisem na temi ovdje kaze nije :’)

Onda kroz slike i video nam prikazuje kako je veca posjeta bez .HTML a njegova samaa stranica je na HTML :smiley:

Opet kažem, nije vam praksa koristiti wmt često, da je odmah bi znali.
Što tu piše. Znači sve je pisalo na prvoj slici, samo je trebao povezati, otići na oba linka i vidjeti u čemu je stvar a na kraju se sve zakompliciralo.

2

AHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHA! Kralja u pm :smile:

1 Like

Isao si u Search Consoli na Remove URLs i stavio da remova link koji ne sadrzi .html?

Kada gleda posjetu na www.rezerviraj.hr/rijeka-plaze.html na ovom linku ima npr 2 posjeta.
A kada gleda www.rezerviraj.hr/rijeka-plaze/ iima više iz razloga sto filtrira posjetu svu koja ima taj link tj : www.rezerviraj.hr/rijeka-plaze/post1 i www.rezerviraj.hr/rijeka-plaze/post2 tu mu računa oba post koji imaju posjetu :smiley:

To je neko moje mišljenje pa potvrdi @bugi ako je tako :smiley:

1 Like

A da, stvarno. Makar i dalje ne kuzim di je tu SEO caka pomocu koje su povecali posjetu.

3 Likeova

Bas i ja to gledam…

Da, tako je, samo nismo dodavali nijedan novi post, napisao sam da je programer to riješio jednim potezom za sva mjesta.

Pa dobro al to je to . Na to se caka odnosila :’)

Znaci nije kreirao nove postove s novim contentom? Pa sta su to neke nove blackhat metode? Nek netko to napise, kako je kreirao te pageve bez contenta a da ga google voli. mislim da je to veca caka nego ovo filtriranje kroz WMT.

Da li to znači da se vama stvarno povećala posjeta ili je to samo u načinu računanja/filtriranja?

Pa kako se nije povećala kada tih klikova prije nije bilo a sada ih ima.

Dobro bugi jel ti nas mislis je**at u mozak ili nam rec o cem se radi hahahahahaha :smiley: