Jednu svijeću za Vukovar

Evo, službeno je prošlo 20 godina od te divljačke bolesne četničke orgije. Neki danas govore da je to puno vremena, a ja kažem da je to samo treptaj i da nikad nećemo zaboraviti niti dopustiti da današnja djeca ne znaju istinu, usprkos…

Na prozoru gori svijeća, kao i svake godine…

Svaka čast.
Ja sam jučer bio u Vukovaru, vozio sam ženu na posao, inače sam iz Vinkovaca. Putem sam sreo ekipu iz Biograda koja je pješke krenula u kolonu sječanja. Još jednom svaka čast
U Nuštru sam naišao na bikere koji su se skupili u defile iz cijele HR, ne mogu uopće ocijeniti koliko ih je bilo, po slobodnoj projeni 300-500, jer sam na semaforu stajao bar 10 minuta dok nisu prošli. I njima svaka čast.
Ja nažalost neću moći otići u kolonu, jer nisam uspio izmajmunisat slobodan dan, al sviječa gori ispred firme, a kod kuće čeka još jedna koja će goriti u prozoru.
Očekuje se preko 30000 ljudi u kolini.

Da se ne zaboravi . . .

Eh, Vinkovci, Mala Bosna, Nuštar, Cerić, Bogdanovci - uspomene…
Puno divnih ljudi i prijatelja imam tamo, i ti se krajevi nisu nikad vratili na staro, nažalost.

S ovakvom politikom nikad ni neće, nažalost.

Svijeća kod mene gori u dnevnom boravku, da svaki put kad pogledam u nju da se sjetim svih onih koji su nas hrabro branili, nevinih koji su poginuli, a i onih koji sad tamo žive jadnim životom i samo su jednom u 365 dana zvijezde ove nam jadne i napaćene države. Imam i jednu u svom čošku gdje radim.

Upravo mi se tata javio iz Vukovara, kaže da je došla cijela Hrvatska :slight_smile:

Križanje Poljičke i Vukovarske u Zagrebu. (Nasuprot MUP-a)

EDIT: Ne znam kako je pobogu ispala naopako nakon uploada :S

http://www.vukovar.hr/

Vukovar, Vukovar, stoji dok protiču vode Dunavske…

http://www.vukovar.hr/web-kamera.html

Vidi se kolona uživo

Kolika rijeka ljudi . . .

Da, ne zaboravlja se baš tako lako.

Ne smije se zaboraviti

Za mlađe generacije, kratki video samo da vide kako je izgledao grad

Oprostiti ali NIKADA zaboraviti !

[quote=“digits”]

Oprostiti ali NIKADA zaboraviti ![/quote]

[quote=“digits”][url]

Oprostiti![/quote]Čime su zaslužili oprost?

[quote=“TMWeb”]Ne smije se zaboraviti

Za mlađe generacije, kratki video samo da vide kako je izgledao grad

[/quote]

Nijedno stablo nije preživilo a kamoli građevina. To nema veze sa ratom, to je izživljavanje i masakar kakvog nema na svijetu nigdje, strašno.

Nema oprosta

Kršćanski je praštati.
Dakle, ne daje se oprost jer je to netko “zaslužio” nego radi sebe - za oprost nije potrebno ni kajanje ni feedback.

:doki::doki::doki:[quote=“TMWeb”]Nema oprosta[/quote]

Nisu ga zaslužili ali treba oprostiti :slight_smile:

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja