Jeftini mobiteli blog - procjena

Pozdrav, zanima me procjena vrijednosti bloga jeftini mobiteli? Adresa je jeftinimobiteli.com
Dosta ljudi me je pitalo za prodaju, čak nude neke cifre koje su meni dosta velike.
Inače blog ima oko 30ak ljudi dnevno s Googlea, jos reklamiranjem na fejsu može se doći do 200 posjeta dnevno.

Također dosta ljudi u inbox FB stranice ili na mail me pita dali prodajem mobitele, pa možda zbog toga ljudi nude toliku svotu novca. Vidim da ima onih koji “dilaju” mobitele, kupe za 100$ iz kine, prodaju za 150$, a to je ljudima ovdje i dalje jako mala cijena.

Zanima me koliko mislite da blog stvarno vrijedi, da znam da li mi se isplati prodati za jednu ponudu koju sam dobio… Hvala :slight_smile:

Sajt kao sajt ne vrijedi skoro ništa, ali domena i fb page vrijede dosta :).

Ako možete napisati koliko bi to bilo dosta, da li vrijedi xxx€? Jer meni to djeluje dosta puno, a bilo bi šteta ne iskoristiti ponudu :slight_smile:

Sajt je lahko procjeniti, pogledaš poziciju na googleu, backlinks, PR, PA, DA itd. dok ovo ide na procjenu tako da ne bih lupao pa da me za koju godinu tražiš što sam te zeznuo :).

S obzirom na to koliko ljudi se raspituje o mobitelima i na to da ovdje dolaze ljudi preko googlea koji su izričito zainteresirani za kupnju nekog od mobitela, mislim da ima potencijala domena, pogotovo za one koji preprodaju mobitele.
Ukoliko ima zainteresiranih za kupnju bloga + FB stranice, molio bih da pošalju ponudu u inbox. Svakako bih prodao ukoliko dobijem dobru ponudu.
Također bilo kakva suradnja dolazi u obzir, slobodno se javite u inbox. :slight_smile: