[JEFTINO / AKCIJA] Oglašavanje na facebook stranici (86.200)

Pozdrav.

Uvodim oglašavanje na facebook stranici s 86.200 vrlo aktivnih fanova.
Velika većina je s Balkana.
Objave imaju preko 5.000 pregleda.

Cijene i vrste oglašavanja možete pronaći u nastavku;

VRH stranice [fotografija + link + tekst] (istaknuta objava) - 3 mjeseca + 1 mjesec gratis = 75 Kn

Obična objava [fotografija + link + tekst] (zauvijek na stranici / nikad se ne briše) = 50 Kn

Naslovna (logotip / tekst ili samo link na naslovnoj fotografiji) - 3 mjeseca + 1 gratis = 60 Kn / 12 mjeseci 1 1 mjesec gratis = 99 Kn

Cijene su zaista pristojne povodom blagdana.

Zadovolje korisnike možete posvuda pronaći.

Za sve ostale informacije, kontakt i ostalo možete mi se javiti putem privatne poruke.

Nova mogćnost reklamiranja / promocije / oglašavanja, link:

Cijena ove vrste je 45 kn

VRH Stranice / Istaknuta objava

Cijena ove vrste je 70 kn (bilo koja vrsta oglašavanja, sve uključeno)

Kontakt: Privatna poruka

NOVA 2015. GODINA - AKCIJA AKCIJA AKCIJA

Obična objava (fotografija + tekst + link) = 3 USD (19 KN) / zauvijek - nikad se ne briše!
Istaknuta objava (fotogrfija + tekst) = 5 USD (32 KN) / 14 dana

I DALJE TRAJE AKCIJA

Obična objava (fotografija + tekst + link) = 3 USD (19 KN) / zauvijek - nikad se ne briše!
Istaknuta objava (fotogrfija + tekst) = 5 USD (32 KN) / 14 dana

Objava fotografije (bilo koja vrsta i sadržaj) = 15 KN / stalna objava

može reklama…

Javi mi se porukom …

Vrh stranice zauzet za slijedeća 3 mjeseca.

Od sad dostupno samo obično oglašavanje po gornjim cijenama.

Nova mogućnost oglašavanja

Nova mogućnost oglašavanja je više istih reklama u danu, što znači da na primjer ako platite za 3 objave po danu ja ću te objave objaviti svakih nekoliko sati (samo 3 objave ili ovisno koliko je plaćeno). Moguća su 3 različita oglasa ali je cijena drugačija onda. Cjenik možete pronaći u nastavku

ISTA REKLAMA (znači da reklamu koju platite objavljujem X puta, ovisno koju opciju ste izabrali)

fotografija + tekst + link (3 objave/1 dan) = 35 KN / (5 objava/1 dan) = 50 KN / (7 objava/1 dan) = 65 KN / (max 10 objava/1 dan) = 100 KN

fotografija + tekst (3 objave/1dan) = 25 KN / (5 objava/1 dan) = 40 KN / (7 objava/1 dan) = 55 KN / (max 10 objava/1 dan) = 75 KN

RAZLIČITE REKLAME (znači da na primjer ako ste izabrali opciju 3 reklame / 1 dan da te reklame mogu sve biti razlilčite ili samo jedna različita od ostalih)

fotografija + tekst + link (3 objave/1 dan) = 45 KN / (5 objava/1 dan) = 60 KN / (7 objava/ 1 dan) = 80 KN / (max 10 objava / 1 dan) = 125 KN

fotografija + tekst (3 objave/1 dan) = 30 KN / (5 objava/1 dan) = 45 KN / (7 objava/1 dan) = 60 KN / (max 10 objava/1 dan) = 90 KN

Za više dana naravno postoje dogovori i popusti.

Ako Vam nešto nije jasno ili Vas nešto zanima ili ste izabrali opciju, javite mi se privatnom porukom.

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Profit Monkey