Jel išta vrijedi twitter acc bez folowera?

Rješavam se svega suvišnog, tako sam našao da imam neaktivan twitter acc “mob***li”.

Bez ijednog tvita, bez ijednog folovera.

vrijedi da ga ugasis

I to je jedna od opcija.
Zgodno je ime, pa rekoh možda nešto vrijedi. :smile:

Vrijedi jako punoo… mozes prodat backlink nekome tko ima site s mobitelima

Ne znam da li me zekaš, ali prije par minuta sam poslao poruku steel-u i novom vlasniku moje stare domene. :stuck_out_tongue_winking_eye:

Totalna sam truba za twitter, taj sam acc otvorio 2010. godine, a nikad nisam to koristio.

Nemas od toga nista, sta bi mogao imati od Twitter naloga bez followers-a i tweet-ova!?

Twitter je veoma dobar za kreiranje backlinkova . Ali treba imet tri stvari: followere, twite i godine :slight_smile:

E sada se sramim jer nemam pojma o twitteru. Idem pročitati twitter for dummies jer drugačije neće ići…

ja negovorim o twitteru i kako se koristi. Ja govorim o postavljanju linka na tvoj twitter racun koji u sebi u URLu ima keyword mobiteli. istina da za hrvatsku to nema previse znacenja (neznam kakva je potraznaj s mobitelima i borba na SEOu polju), ali recimo da imas twitter keyword Mobiles onda bi mogao bogami dobro zaraditi.

hint: znate Angela Backlinks koji su bili popularni prije 10 godina.
Eto ovdje trnac ima to i + jos ima strasan keyword u urlu.

Ništa od ovoga što si napisao Dadaas, ne stoji. :frowning:
Link na Twitteru je nofollow i vrijedi samo ako netko klikne na njega. Mislim na aktivnu posjetu, a toga nema bez followers-a.

Je iz doba page-ranka, tj. predstavljen je davne 2005-te, sasvim sam siguran da ima koristi i od nofollow linkova.

Ok, ako i je nofollow, nisam bio na twitteru godinama. Opet ovakav racun ima veliku vriejdnost. Samo treba razmisljati out of the box.

Ai velika je debata s tim nofollow i dofollow i nebi ulazio u to. Ali kako kazem da s out of the box razmisljanjem on ili netko tko se zeli tim baviti moze iskoristiti ovakav racun.

Jer vjeruj mi nije isto /mobiteli/ i /peroperic12345566/

Bio sam sada na jednom od svojih Twitter profila, i vidim da im je (njima u Twitteru) bilo malo to što je backlink Nofollow, nego svi postavljeni linkovi idu na pravo mjesto, istina, ali preko redirecta t.co/xaoxyz dakle, takav je URL :frowning:

Sve zajedno zbrojeno, link sa Twittera apsolutno je bezvriedan, 0 bodova. :frowning:

Link sa twittera možda nije backlink kao backlink, ali je sigurno social signal. Ako račun nema twitova i followera, on ne znači mnogo. Ali u ovom slučaju ovaj račun možemo smatrati kao domenu jer ima “atraktivno” ime na kojem se može sagraditi dobar twitter račun tako da sam siguran da vrijedi nešto, sad je pitanje koliko je netko spreman dati.

1 Like

Sasvim točno, prije 5-6 godina : smile: Google danas u kalkulaciju uzima svasta, davno su prosla vremena, kad je sve ovisilo od dofollow linkova.