Jel postoje negdje besplatne domene?

Gledam jedan tip ima sve domene pojam + broj. Npr. lopta1.com, lopta100000.com, i skoro sve .net, org. biz domene za iste pojmove, dakle tisuće i tisuće domena pa pitanje glasi, jel postoje negdje besplatne domene a da ja to ne znam ili je tip dao milione $ za te domene?

Nevezani za ovo gore, gdje mogu kupiti najjeftinijie domene, kupio bi velik broj njih? Ja znam jedino za one godaddy kupone, al to samo kad bude se dobije par domena jeftino i onda opet po 10$ budu.

Svaku .com domenu kod GoDaddy možeš kupiti za neka 2$, naravno koja je slobodna. Nema ništa besplatno, platiš-dobiješ, ili usluži-vrati.

Na koji nacin? Kuponi? Obicno su jednokratni.

Kako misliš jednokratni? Ja sam sve domene kupio po 2.17$, jedino je problem kada ih želiš obnoviti, onda malo skuplje platiš, ili čekaš da istekne pa opet kupiš za 2.17$, što se meni lično na nekim stvarima isplati a na nekim ne, tako da platim nešto skuplje neke domene. I renew mislim da je oko 9$ godišnje, opet ispod normalne cijene .com domene.

Nema vise renew na godaddy za 9$, odnosno nema vise kupona za renew samo za registraciju nove domene.

He he, :slight_smile:
Nemoj mi ništa govorit, zamisli, čuo sam da su danas bespaltno dijelili sladoled dole na kantunu (na uglu), a ja stojim doma.
Uh. :slight_smile:

Prijavi se na https://www.resello.com/what-you-sell/domains

kreiraj sebi kupone kolko oni dozvole da spustis cijenu i brenduj whois output na sebe :wink:

Ima renew kupon, ja juce 2 domene produzio za po oko 7,5 eura.

Jesi za 2.17$ probao kupit velik broj domena ili samo par? Mislim da ti kuponi vrijede samo za par domena po accauntu.

Ja sam kupio već nekoliko .com i .net domena kod: 1and1.com po 0,99 $. Ne trebaju nikakvi kuponi i sl.

Jel možeš pojasniti kako oni funkcioniraju, nikako ih ne mogu uhvatiti. Kupim domenu, ne terete mi karticu nego mi je presele u cpanel i kao na čekenju je nešto. Kad skinu sa računa i kad dobijem domenu?

Evo i odgovora na to da se mogu neograničeno kupovat domene po $. Mogu se kupit 3 domene po 1$, slično kao na godaddyu.

You have exceeded the limit of our current special offer.

Further orders placed under this offer will be canceled.