Jel se može nešto novo izmisliti na internetu?

Reklama još uvijek stoji :smiley: :smiley:

1 Like

To su bili dobri dana čekam na redu u sporoj menzi i sjetim se wmforuma i @bozoou
I na još jednom mjestu ima kod brze menze.

:slight_smile:

1 Like

Hehe…ja jos uvijek volim ici pojest u menzu, pa bacim pogled. Ali ovo je jos svježe, na tom istom mjestu je stajao plakat za koncert bijelo dugme …ja sam ga isto zakeljio i stajao je dobrih 5 godina tamo. Zakeljio sam ga prije faksa…i onda sam se cijeli studij prisjećao tog ludog iskustva. Jednog od luđih u mom životu. Kao klinac sam krivotvorio čep coca cole…napravio sam dobitni čep za taj koncert. Onda je nas pet pokrenulo malu fabriku u stanu i štancali smo jedno 20 čepova na dan…i nismo ih mogli toliko praviti koliko su naruđbe stizale. U nekoliko dana su ljudi naručili od mene za 300 000 kuna čepova, a ja se postavio na glavu da to sve isporučim…i išlo nam je dobro.
Taman kad sam shvatio da sam se obogatio sa 19 godina, uskoro sam sjedio na policiji, haha.
Ali to je toliko kompleksna priča, da mi treba sat vremena kada nekom usmeno prepričavam…

Uglavnom, kasnije sam cijeli faks na ovom istom mjestu imao plakat za podsjetnik…isto je tako bila igra kontrasta crne i bijele boje. Tako da mene i ovaj plakat podsjeća na tu dogodovštinu…

Taj plakat sam pravio prije nego sam imao kompjuter…pravio ga sa crnim sprejom i kolažem i izolir trakom…pa nosio kopirat. Xd. Još danas čuvam taj original :smiley: :smiley:

5 Likeova