Jel tko trgovao preko epicnpc?

Naletio sam na stranicu https://www.epicnpc.com/ - sad me zanima jel netko kupovao tamo kakve fb stranice, yt kanale i slično… zašto to pitam - tamo vidim da se poprilično jeftino pordaju veliki YT kanali… iznosi u desecima ili stotinama dolara a subova kao u priči… sad ne znam jel netko ima iskustva kupovine, jesu li to lažni pretplatnici ili tamo ekipa prodaje kad slučajno dođe do određenog broja pretplatnika… malo mi je sumnjivo, ali se cijeli forum cini jako pouzdan…

Ne znam jel taj forum konkurencija ovom (pa se možda ne smije postati ovakvo pitanje?)…ako je neka admini maknu onda post…

Ja sam planirao sljedeći mjesec tamo obaviti neku trgovinu, samo se bojim da me neki stranac ne prevesla… kako uopće provjeriti (osim broj pregleda/sub) da su pretplatnici na yt kanal nabijeni lažno??

Hvala unaprijed na informacijama ako ih netko ima

epicnpc je sam po sebi jaka platforma, a sada dali je netko scammer jako teško je unaprijed reći

Ja sam tek zadnji dana tamo došao… nisam previše proučavao jer nisam imao vremena, ali sam vidio neke nerealne cijene (nerealno niske)…