Jeli se isplati Kupovina posjeta, iskustva?

Pozdrav, da li je neko imao iskustva sa kupovinom poseta za svoj sajt?
Dosta ljudi na fiverr-u, a i verovatno drugim platformama nude posete za mali novac.
Navodno su sve pravi ljudi, nisu botovi. I postoje prodavi gde su kupci preodusevljeni
sa ponudom i daju 5 *

Npr. 80,000 poseta za mesec dana za $5 ( link svih oglasa https://goo.gl/agK9n3 )

Da li je bezbedno za adsesnse?
Koliko utice na poziciju na Google?
Uticaj na bounce rate?
Sta mislite?

Da je to tako kao sto pise niko ne bi radio SEO, FB stranice itd…

Ti sto su “zadovoljni” su bas oni sto ne znaju razliku izmedju bota i pravog korisnika tako da je njima svedno. Mislim aj realno bez ikakvih tehnickih detalja i price zasto steti vec cistom logikom razmisljanja: da li bi ti nekom poslao 80k pravih poseta za 5$? :slight_smile:

1 Like

89% oglasa na fiveru su prevare i licno sam prodavao kopiran sadrzaj gdje su ostavljali svi pozitivne feedbackove…

Zna li neko mozeli taj “bot” da pravi promet za popup reklame? Nema veze sto ce raditi na sajt samo da se upali popup prozor?

Sve kompanije imaju zastitu od toga, zato imas pun djavo likova koji tvrde da su iz zeznuli i nisu im platili dok ovi jednostavno vide takve stvari i blokiraju ti isplatu i nalog.

Nije to bas raketna nauka, sto vise poprilicno glup i naivan sistem, cak i ti mozes u GA da vidis kad imas iznenadan skok fake poseta…

Ovi sto su navedeni sa linka su kao realni jer dnevno dovedu oko 3000 posjeta sto je lako ali jedino sto je meni sumljiva je cijena $5 za mjesec?

Ako je posjeta sa Facebook ili nesto na tu foru onda je to ok, jer bitno je da nije ista ip adresa

A sta mislite na fiverr usluge Backlinkinga?

Nemoj se zavaravati :smiley:
I dan danas se uzimaju pare od ADSENS-a i to bez bana i opomena velike sume se okrecu znas kakvi smo mi bosanci , bosanac ce sjebat sve :joy:
UK traffic trenutno se radi nista domace low cpc :blush:

1 Like

sa kupljenim saobracajem?

Da :smiley:

odlično ako ste to skontali, samo je bitno da niko nikoga ne tjera da klikne na oglas … sve je ostalo legalno … preko popunder mreže kupujete traffic ili?

Okej, a gde je onda najbolje kupiti posete?
da li imaju uticaj na CPI?