Jer ovo legalno

Surfam i naletim na eminentnom hr portalu na gg oglas sa slike.

Nema sta, efektan, ali jer to legalno?
Na stranici velikim slovima poticu na ilegalne stvari, objasnjavaju kako i sta, a u ljevoj strani i sitno se ogradjuju od toga.

Kako gg gda na to, jer nisu dovoljno provjeili ili kako je to moguce?

S obzirom da je webmasterski mafijaš član ovog foruma, možda dobiješ odgovore iz prve ruke…

plaćeno je, valjda je to dovoljno.

Ono, ilegalno je al je legalno, kontaš. Napisao je da je “password recovery”. E sad, može neko abjuzati program, a može ga i koristiti u svrhe, da jednostavno vrati svoje lozinke.

scam, spam, trash i čvrsto stojim iza toga.

ako je itko imalo pročitao vidi točku: 3 Pitate se s kim vaša draga guguće preko facebooka i ostalih društvenih mreža

a nakon toga u važnim napomenama: Ovaj proizvod se nesmije koristiti u slijedeće svrhe:

• Nesmijete kontrolirati vašeg bračnog druga ili bilo kojeg člana obitelji, rodbine, prijatelja, poznanika, nepoznate osobe itd.

glupost

Samo se ograđuju kako bi korisnik to koristio na vlastitu odgovornost.

navodi na korištenje pa se onda ograđuje

Isto kao i stranice sa warez sadržajem. Skidaj muziku, filmove, serije, programe, i sve ostalo, ali to služi isključivo kako bi ljudi mogli vidjet kako to izgleda u punoj verziji. A stranice se ograde sa rečenicom da svi koji to skinu moraju obrisat u roku 24h sve što skinu, i kupit punu verziju ukoliko im se sviđa.

Ovo je vjerojatno vlasnik stranice
http://www.webmajstori.net/forum/showthread.php?p=136213

Ja mislim da su legalni ti spy usb stikovi.

[quote=“adriano”]Ovo je vjerojatno vlasnik stranice
http://www.webmajstori.net/forum/showthread.php?p=136213

Ja mislim da su legalni ti spy usb stikovi.[/quote]

Nitko ne dovodi u pitanje legalnost stih stikova, već onoga što stranica sadrži, a to je poticanje na ilegalne radnje (krađa tuđih privatnih podataka). A na istoj stranici desno se ograđuju od toga…

:0ci:

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja