Jesam li dobro napravio SEO optimizaciju na ova dva sajta

DA li neko moze ocijeniti optimizaciju na ova dva sajta i sta trebam uraditi kako bi poboljsao isto.

www.franzferdinandhostel.com
www.tours.ba

Na ovom Franz Ferdinand ti je meta title dosta los, izgleda glupavo, a meta keywords (mada neki pricaju da se to vise ne koristi, ali iz iskustva kazem da je to jos uvijek bitno) su ti toliko natrpane da je to skroz lose.
Uostalom sve ovisi za sta ti konkuriras. SEO optimizacija, ali za koje pojmove ?

zelim da bude br. 1 jer smo najbolji hostel na balkanu top 15 u svijetu

Opet cu ponovo napisat: Broj jedan ZA KOJI pojam ??

onda plati nekom tko je br 1. u tim stvarima i to je to. doduse nitko ne moze garantirati mjesto br. 1, ali vjerojatnost se značajno povećeva

Ako najbolji hostel na Balkanu ne može isplatiti čovjeka za rad na FB promociji i barem se udostojiti i napisati nešto, onda stvarno neznam po čemu ste najbolji…

Čovjek koji sam sebe hvali realno ne vrijedi lipe.

2 Likeova

jeste da je ta promocija bila realna a ne da nam facebook obrise tvojih 1000 fake lajkova !

pregledaj malo tripadvosor, hostelworld, hostelclub, booking itd :smile:

Stvarno nemam riječi evo sad pogotovo, no nije me briga za novac, samo sam morao iskomentirati to da ste “najbolji hostel na Balkanu”…

Surađivao sam na ovom forumu s barem 30 članova, te definitivno nisam prodavao “fake” lajkove, što oni i mogu potvrditi. A ti sa ovim postom samo pokazuješ da ne treba vjerovati onome tko sam sebe hvali… :slight_smile:

Ja cu ti napraviti SEO audit za €200 po sajtu pa ces biti siguran da si doro napravio On-Page SEO.

Stara tema

…ali description na većini stranica ne valja. Vuče čudne stvari.

Npr na ovoj strani:
http://franzferdinandhostel.com/specials/

<meta name="description" content="[vc_row full_width= parallax= parallax_image=][vc_column width=1/1][vc_text_separator title=FRANZ FERDINAND title_align=separator_align_center align=align_center color=orange style= border_width=4 el_width=][vc_column_text css_animation=] These are our very special offers we have prepared for you to enjoy your stay at Franz Ferdinand." />

Imam osjećaj da je miksano par SEO pluginova, uz gro drugih.

Geo/local optimizacija je nepostojeca, tako da bi to trebao srediti, a ako si ozbiljan za posao i ako ste tako dobri kao sto kazes, trebao bi malo i uloziti da ti netko napravi to kako treba. Iako, ako ste najbolji na balkanu, onda ste vjerojatno stalno puni, pa ti onda u biti ni ne treba vise ljudi, tako da je u tom slucaju stranica dobra.