Jeste li glasali?

Samo da vidim kolika je “izlaznost” na izbore među webmajstorskom populacijom. :slight_smile:

Ja sam došao tamo kad ono red od 20 metara, okrenuo se izašao van i onda mi savjest nije dala mira pa sam se ponovno vratio i čekao u redu.

nisam prijavljen tu gdje jesam i nazalost prvi put u zivotu nisam izasao na izbore, inace bi sigurno

nisam neda mi se ić u mostar skupo gorivo

A šta mislite ko će dobiti? Kosorka ili Kukuriku? :slight_smile:

Opet ćemo imati Sabor s jednom strankom u potpunoj premoći i s drugom strankom za ukras. Onda će nakon 4 godine biti da se o jednima država brinula, a drugima podstavljala nogu i idemo iz početka.

Možda, međutim, moj glas u tome nije imao udjela.

Glasao si za HDZ, ha? :slight_smile:

Preskočio. Nisam u Hrvatskoj.

Nisam. Morao sam ostati u zg-u preko vikenda pa nisam mogao glasati. Nadam se da me nece peci savijest

r.br. 7 domekratska stranka žena, prvo glasovanj u životu, glasovanje u mojoj prostoriji pa zato :smiley:

Ne! Ne želim dati glas slugama kapitala i europskim dupeliscima.

Naravno, da jesam. Da nisam ne bih kasnije smatrao moralnim sudjelovati u debatama o stanju u društvu, politici, gospodarstvu itd…

Glasao. To je građanska dužnost.

EDIT:
Btw, rezultati ankete:

Kukuriku osvaja 83 mandata, HDZ i partneri 40 mandata!

Da, naravno

I ja sam glasao, naravno!

glasao naravno, da nisam ne bih imao pravo prigovarati kako nam je loše :smiley:

Nije točno. Ako ti je loše uvik možeš prigovoriti vlasti. Bez obzira jesi li glasa za nju il ne. Ja stalno prigovaram HDZ-u a nisam njihov birač. Jel to možda loše il nemoralno.

Baš je ‘smotana’ ova anketa.
Pita “Jeste li glasali?”, a dolje ispod nje je gumbić “Glasaj sada.”.
Zvuči, kao da ako nismo glasali, možemo sada… :hmmmmmm: :slight_smile:

Ovdje nije riječ o tome jesi li glasao za ovog ili onog, nego jesi li uopće glasao!
Ako uopće nisi izašao na glasanje, onda nisi niti išta pokušao promijeniti, i tada zapravo ‘nemaš pravo’ prigovarati.

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja