Jeste li prelezali koronu?

Ja sam vjerojatno jedini koji je imao pozitivan test, a da nisam imao bas niti jedan simptom. Na test sam isao samo zato jer je frend bio pozitivan.

Jesi testirao miris?

Ja isto nisam imao drugih simptima osim što sam sasvim slučajno skužio da mi fali miris. I to je falio 100% … nisam mogao nanjušit ni kavu ni peršin ni aceton.

A totalno me iznenadilo to da nisam niti znao da mi izostaje miris dok me cura nije pitala “Jel ti dobro miriši ovaj ajvar”.
Ja probao, a ono ajvar bez mirisa. :slight_smile:

1 Like

Jesam, kuham 2x na dan tak da bi to prvo skuzio.

ako ništa, ova korona će pokazati koliko glupih ljudi ima i sa koliko njih ću prestat razgovarat, komunicirat :smiley:

1 Like

Bolovi, kašalj, temperatura, početak decembra. Peti mjesec od tad, kako me opralo, mirisa nema ni danas. Neki dan mi se adapter istopio, osjeti se vani, ja u sobi ne osjetim. Šta god nije laž i zajebancija.

U Srbiji je zvanicno umrlo od korone oko 3k ljudi… a u 2020. je umrlo skoro 20k vise nego u 2019…

Citao sam (a nmg sad nac) za UK- imaju statistiku sa 50,000 koji su prelezali koronu u prethodnih 6 mjeseci (to je bilo u oktobru msm). Ljudi koji preleze koronu u toku godine imaju duplo veci rizik od srcanog, mozdanog, problema sa jetrom i razni drugi problemi (u poredjenju sa normalnih 50k). Znaci neko umre od srcanog poslije korone, i ta se smrt ne prepisije koroni jer je tesko utvrdit, iako se zna da je korona sigurno doprinjela

Ista situacija, član porodice mi već 5 mjeseci nema čulo mirisa…

vjerujem da je to zbog tromboze, kazu strucnjaci da su kod oboljelih i oporavljenih od korone trombove nalazili na zdravim krvnim sudovima, kod zdravih ljudi … što je, kako kažu, do sada neviđeno

dakle, nakon oporavka rokati vitamine i aspirin za razrjeđivanje krvi …

Zato sto su testovi sklj kvaliteta koji su na balkanu, i prikaze pogresno. Znam osobe koje su na 2 testa bile negativne i vrsile i dalje presing za test i na 3 pozitivne.

Da je laz, bas i nije ali da u svemu ovome ima previse lazi ima.

Ne znam jesam li prelezao. Radio sam nekoliko puta pcr i antigen testove, svaki put negativan. Supruga radila i na antitijela u januaru, nije ih imala.

A prehladu? Jel imas ikad prehlade? Znam jednu osobu koja nije imala grip jedno 20 godina, mene je mimoisao zadnjih mozda 7 godina.

Ontopic: nisam prebolovao koronu.

2 Likeova

Nisam imao niti planiram!

Inace u kontaktu svakodnevno sa mnogo ljudi i naravno u kontaktu sa 3 zarazene osobe bio i rukovao se sa njima i grlio se sa njima i apsolitno nikada nista!!!

Tako da eto toliko o koroni kod mene!

2 Likeova

Od srijede smo pozitivni i znaci 4 dan nemam vise nikakvih simptoma, dok je zena puno bolje al jos ima temperaturu. Dva puta dnevno sam uzimao domace ulje od konoplje sa nekim postotkom thc-a i rakiju od konoplje cca 7 casica dnevno. 3×lupocet 1000mg. To je iskljucivo moje i ne znaci da bi drugome pomoglo. Imam i djete od 2 i pol godine i njemu nije nista. Covjek koji nas je zarazio, zavrsio u bolnicu…ima upalu pluca

Eto mi nismo u kontaktu svaki dan sa ljudima, mi smo u pećinama. :grimacing:

1 Like

Ne mislim na tako nesto!!! Naravno ne!

Mislim sto se tice posla!

Zadnja nedelja februara, cela porodica. Mene je držalo 5 dana, temperatura, gubitak ukusa, migrena, bol u mišićima, brat prošao sa upalom oba plućna krila. Otac završio na raspiratoru i nažalost preminuo.

Sve se svede nažalost na to koju količinu virusa smo uneli pri kontaktu sa zaraženim, i onda smo prepušteni našem imunitetu.

Jedna opaka, podla bolest. Nema dana da ne čujem u okruženju da je neko izgubio bitku. Žalosno šta su nam uradili.

Primi moje saucesce.

I onda dodju debili i umanjuju ozbiljnost situacije “najbezazleniji virus”, idite u shopping u italiju itd

1 Like

Primi moje saucesce.
Sloboda govora, jedno od najvecih gluposti danasnjice, svaka budala sa dijagnozom moze da pise sta hoce, i onda imas ljude koji su podlozno tlo za usadjivanje teorija zavere i eto ti sranja…

1 Like

Interesuje me sto niko ne pocne govoriti ko je kriv za coronu? Odakle je potekla? Je li ovo hemijski teroristicki napad?

Bas neko moze vjerovat da je neki sismis i qrac kriv za ovo.

Ma de bjesni

Kontam da su isto tako ljudi govorili za kugu nekad :grinning:

1 Like