Joomla 3 ili HTML/CSS/JS za basic stranicu?

Pozdrav,

Zelim izraditi stranicu sa sljedecim funkcionalnostima:

• Booking calendar - da se na jednostavan nacin korisnik moze ulogirati i oznaciti dane koji su slobodni a koji zauzeti. Naravno posjetitelj stranice ce moci vidjeti raspolozivost.
  • Multilingual - 3 strana jezika
  • Responsive dizajn
  • Fotogalerija, google maps prikaz lokacije, kontakt forma

Stranicu sam nekad davno izradio u Joomla 2.nesto, naravno sada je postala problematicna zbog hrpe sigurnosnih propusta itd. Htio bih sada napraviti novu, ili s novom verzijom Joomle ili CMS-free :slight_smile:

Obzirom da sad vec nekoliko godina nisam u WEB stvarima, zanima me u kojem smjeru da krenem. Ono sto me najvise zanima je, lakoca odrzavanja, i da ne dodjem uskoro opet u slican problem kao sada, da zbog sigurnosnih propusta ili generalno zastarjelosti tehnologije, moram mijenjati ponovno sve.

Moje trenutna razmisljanja o stvarima koje sam naveo su:

• Booking calendar - No Joomla - koliko sam vidio ima besplatnih rijesenja koja se cine OK, a mogu i integrirati public google calendar. Cini mi se jednostavnije bez Joomle
  • Multilingual - koliko sam skuzio Joomla 3 ima mogucnost da bude visejezicna, bez dodatnih pluginova sto je svakako plus. Ali obzirom da sajt nema previse sadrzaja nije problem napraviti sve “pjeske” u HTML-u
  • Dizajn - svakako prednost i lakoca izmjena HTML
  • Galerija, google maps, kontakt forma - nebi trebao biti problem u bilo kojem slucaju.

Svaka smjernica je dobro dosla :slight_smile:
Dakle, kao sto sam naveo, snasao bih se u oba slucaja, ali me zanima koja opcija je dugovjecnija.

Thanks!

p.s. forum super izgleda

Pozz

Kreni sa J3 sad je stvarno ok, poboljšava se iz dana u dan …