Joomla - banner sustav

Trenutno koristim onu defaultnu joomlinu komponetnu za banere i ok je, ali kad imam više banera na jendon poziciji i stavim da idu random, ne mjenja se kod svakog refresha stranice, nego nekak glupo. ne znam jel po vremenu il…

možete li mi preporučiti neki bolji sistem za banere? tražio sam na joomlinoj stranici, ali ovi đabe što su tamo, nisam zadovoljan.

može koristiti openX i postoje moduli u Joomli koji se spajaju s njime.

nisam se susretao s openx, to je neki vanjski sustav za oglašavanje i onda preko modula ga spojim s joomlom i moji mračunom?

možda je cache problem

niej do cachea. jednostavno refresham ostaje isti baner makar ih ima 3 na toj poziciji. ja b ida se na svakom refreshu mjenja.

da to je vanjski sustav koji možeš pratiti bannere na bilo kojem sajtu, pa tako i na sajtu izgrađenom u Joomli.

"Sorry, but the OpenX installer system cannot currently be started
Detected problem:

* The PHP "memory_limit" value is set to less than the required minimum of 128MB, but because the built in PHP function "ini_set" has been disabled, the memory limit cannot be automatically increased."

htacces povećaj memory limit na 128

Moja preporuka - Google DFP Small Business

Odličan proizvod. Usto se ne moraš zajebavat s instalacijom i nadogradnjom.

Tip Modula: mod_bannerslider

imaš ga u joomla ext., odabereš koje želiš bannere prema opcijama i sve radi bez problema
Banner ID(s)
Category ID(s)
Client ID(s)

pa radi, prikazuje mi po imrpesijama ravnopravno banere, ali ja bi ako imam 3 banera na jednoj poziciji da se mjenjaju na svakom refreshu korisnika, a ne na drugom trećem.

ok, hvala, nije ni to loše. ma da nije to ono što tražim.

znaš što meni kažu?
ima na joomla ext. znam da ima :slight_smile:
samo traži - i ja ponekad instaliram nekoliko komada dok ne vidim koji mi je potreban