Joomla - da sadržaj na naslovnici bude: jedan veći lijevo i uz njega dva manja desno?

Bok,

kako da sadržaj na naslovnici bude posložen kao jedan veći lijevo,i uz njega dva manja desno? primjer (neznam dal je u joomli, al ja trežim rješenje u joomli)

http://www.glasistre.hr/

znači ima veliku vijest ‘istra’ i tri male ‘istra,hrvatska,svijet’ ?kako to podesiti u joomli? jer meni se prvi članak pojavljuje normalno, i oda su 2 članka ispod prvog, sa time da su ta dva jedan pored drugoga. Znaći kako ih postaviti desno ili lijevo, a da pokazuju članke iz raznih sekcija/kategorija? da li je to neku plugin,modul , ili se može ručno poštelati? Pitam ovdje jer uopče neznam što da uguglam za to (koristim joomlu par dana :smiley: )
Hvala

Potraži predložke koji će zadovoljiti tvoje zahtjeve. Jedan primjer.

znači ne postoji nikakva opcija gdje se to može poštelati,a da je bilo koja tema?
ps. hvala na linku za temu,čak i nije loša za to što ja trebam :smiley:

ps. hvala na linku za temu,čak i nije loša za to što ja trebam :smiley: samo što imaju glupe uvijete kupnje iste(mora bit njihov backlink…) a to ne želim… ima li neka komponenta koja to radi?

[quote=“blacks-art”]Bok,

kako da sadržaj na naslovnici bude posložen kao jedan veći lijevo,i uz njega dva manja desno? primjer (neznam dal je u joomli, al ja trežim rješenje u joomli)

znači ima veliku vijest ‘istra’ i tri male ‘istra,hrvatska,svijet’ ?kako to podesiti u joomli? jer meni se prvi članak pojavljuje normalno, i oda su 2 članka ispod prvog, sa time da su ta dva jedan pored drugoga. Znaći kako ih postaviti desno ili lijevo, a da pokazuju članke iz raznih sekcija/kategorija? da li je to neku plugin,modul , ili se može ručno poštelati? Pitam ovdje jer uopče neznam što da uguglam za to (koristim joomlu par dana :smiley: )
Hvala[/quote]

U joomli se može sve napraviti ali naravno treba znanje. Ako koristiš taj cms dva dana mislim da trenutno to nećeš moći napraviti sam tak. Pogledaj postavke naslovnice. Tamo možeš rješiti jedan dio svog problema. Za to ti može poslužiti modul kojim možeš prezentirati članke na takav način. Pogledaj na

Primjer koji sam dao je modul.

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja