Joomla darkrational template

imam problem s navedenim templateom;

prilikom čitanja vijesti, ukoliko netko klikne na* “opširnije” (read more) - vijest se otvori preko cijelog ekrana, odnosno nestanu lijeve i desne pozicije tako da ostane samo srednji dio sa vijesti (ispod gornjeg menija prikaže samo vijest).

ista stvar se događa i ako postavim minifrontpage modul.

želio bih prilikom čitanja imati sistem “left-content-right” .
ima li netko ideju kako to podesiti?

Možda bi link pomogao?

Ne znam, ali moguće da su ti moduli uključeni samo za naslovnicu. Pogledaj ti jesu li ti na svim modulima označene sve podstranice na kojima želiš da ti se prikazuju.

[quote=""]Template Layout Options

Six different site layout styles. Change your sites layout not only sitewide, but per component! Make your homepage 3 standard columns, and your contact page 2 columns left and the content on the right. This is flexibiity you will not find anywhere else but JoomlaJunkie.[/quote]

Koliko vidim imaš 6 različitih template layout opcija, pa probaj u parametrima predloška podesiti… Ako nije u tome stvar, javi…

[quote=“mrcina”]Možda bi link pomogao?

Ne znam, ali moguće da su ti moduli uključeni samo za naslovnicu. Pogledaj ti jesu li ti na svim modulima označene sve podstranice na kojima želiš da ti se prikazuju.[/quote]

uključeno sve… nije do toga

‘com_newsfeeds’=> ‘left-content-right’,
‘com_contact’=> ‘left-content-right’,
‘com_user’=> ‘left-content-right’,
‘com_weblinks’=> ‘left-content-right’,
‘com_wrapper’=> ‘left-content-right’,
‘com_fireboard’=> ‘left-content-right’,
‘com_search’=> ‘left-content-right’,

možda da ubacim komponentu ili ?

podešeno je da treba pokazivati kako je… no ne pokazuje

Ne znam, možda da daš link… Probaj se malo igrati s tim rasporedom, vjerojatno je u tome stvar.

‘[color=“Red”]com_newsfeeds’=> ‘content-right’[/color],
‘com_contact’=> ‘left-content-right’,
‘com_user’=> ‘left-content-right’,
‘com_weblinks’=> ‘left-content-right’,
‘com_wrapper’=> ‘left-content-right’,
‘com_fireboard’=> ‘left-content-right’,
‘com_search’=> ‘left-content-right’,

ovako postavljeno prikazuje sadržaje u sredini između lijeve i desne kolumne

hvala na pomoći

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja