Joomla - kod prebacivanja u drugu kategoriju komentari i FB lajkovi nestaju

Pozdrav svima. Imam jedan veliki problem koji nikako da riješim već jako dugo vremena. Skoro godinu dana se mučim sa tim i stvarno ne znam rješenje. Ovako.
Ovo su linkovi jedne vijesti koju sam prebacio iz jedne kategorije u drugu. Razlika je u linku očita.

Prvi je bio u jednoj kategoriji
"http://www.nasice.com/component/content/article/71-24sata/2875-ferianci2072011a.html"

I onda sam ga prebacio u drugu ovu
"http://www.nasice.com/component/content/article/59-crnakronikahr/2875-ferianci2072011a.html"

E sada problem mi je taj što kada sam prebacio u drugu kategoriju likeovi od fejsa a još gore komentari se više ne vide kada ljudi komentiraju ispod teksta.
Kada vratim u staru kategoriju sve je tu ali pri prebacivanju jednostavno nestanu. Znam da je problem oko patha (putanje) ali je sada pitanje kako to riješiti ili je već netko to riješio ili za to postoji komponenta u joomli za koju ja ne znam. Svaka pomoć bi mi vrlo dobro došla.
Hvala unaprijed[indent]____________________
[color=green][size=4]Naslov uređen u oblik koji je sukladan pravilima foruma da posluži kao primjer autoru teme za imenovanja njegovih budućih tema.
-tsereg[/size][/color][/indent]

Teško je sad reći na prvu ali mžda bi problem mogao biti skriven u JoomSEO pluginu koji koristiš. Od toliko kvalitetnih sef komponenti ti baš izabereš taj plugin. Onsite SEO ti je koma. Probaj isključiti taj plugin pa da vidiš jel tada radi. Ukoliko ne uspiješ, kontaktiraj me na PM.

poslao sam ti upit na skype da li ga koristiš pošto vidim da su tamo. Ako ne evo napisati ću i tu

Lako je moguće daje do toga. Sada vidim da imam instaliran ali ne pokrenut AceSEF ali ga osobno neznam koristiti. Da li imaš iskustva sa njim ili je neki bolji.

[quote=“hall”]poslao sam ti upit na skype da li ga koristiš pošto vidim da su tamo. Ako ne evo napisati ću i tu

Lako je moguće daje do toga. Sada vidim da imam instaliran ali ne pokrenut AceSEF ali ga osobno neznam koristiti. Da li imaš iskustva sa njim ili je neki bolji.[/quote]

Imam čak vip licencu za tu ekstenziju. Koristim je na nekoliko sajtova. Ajd, uključit ću skype.

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja